Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.01.23
8204 26 Печатать

Увага! Останній день реєстрації ПН за другу половину грудня - 13 січня

Нагадаємо, що податкові накладні/розрахунки коригування, складені з 16 по останній календарний день місяця, слід зареєструвати в ЄРПН до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

Згідно із законодавством, а точніше із п. 201.1, п. 201.10 ПКУ та п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246, якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочій день, такий день вважається операційним днем.

Таким чином, 15 січня 2023 року (неділя), незважаючи на те, що є вихідним днем, має бути останнім днем для реєстрації ПН/РК.

Проте, Державна податкова служба повідомила, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, з метою захисту прав платників, збереження та захисту даних надання електронних сервісів та приймання електронних документів від платників податків здійснюються у робочі дні з 8 до 18 години.

Отже, у період воєнного стану платник податку не може зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування до податкової накладної в ЄРПН у вихідний день, у тому числі, якщо такий день є граничним днем їх реєстрації.

З урахуванням зазначеного, останнім днем реєстрації ПН/РК за другу половину грудня 2022 року податківці вважають п'ятницю, 13 січня. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Вікторія
12.01.23 08:35

Як чудово податківці все придумали!!! Так радісно за них:))) в них є вихідні.... про те що сервер не реєструє податкові накладні другі сутки, вони  не пом'ятають , або завсім не знають .....в такі важкі часи вкрасти у бухгалтера 2 дні !!! То сервер не працює, то світло вимкнули....а у нас реформи

Ответить
  • Тамара
12.01.23 08:53

Не податківці, а караючі органи!

Ответить
  • Татьяна
12.01.23 09:12

Тамара, ні не караючі, за що карати?

Ответить
  • Тамара
12.01.23 09:22

Татьяна,так і я до дочого. За що так карати бухгалтерів?
Нам і так не мед, а давайте і ще підставу зробимо, бо блокувань їм мало, виживають. Треба добивати нас остаточно.

Ответить
  • Ніна
12.01.23 09:17

Чому не зробити як зі звітністю. Якщо попадає на віхідний день, то можна реєструвати в робочий день після вихідного. Весь час щось мутять.  

Ответить
  • Валентина
12.01.23 09:58

Роблять, що хотять. І,   подають все. як захист  прав платиків податків. 
  А.  насправді,  це блюзнівство та знущання над платиниками податків. 

Ответить
  • Інна
12.01.23 10:31

Ці скорочення строків реєстрації,  блокування ПН/РК і нікчемні рішення  нікчем з податкової про неврахуванню таблиць, які пропонують здавати - не просто знущання, це  додатковий податок 20% до сплати в умовах війни. Внутрішні гниди  добивають з таким трудом існуючий український бізнес.
В грудні податкового кредиту маємо всього аж 9 тис. грн., де вхідні ПН від контрагентів, в блоці? То ж до сплати всі зобов'язання.
Те, що наступним кроком будемо на вулиці без роботи , навіть не сумніваюсь. 

Ответить
  • Елена
12.01.23 10:51

Совсем охамели

Ответить
  • Ольга
12.01.23 11:04

Підкажіть будьласка. В когось податкові вчора зареєстровані.З 15 відправлених тільки 4 пройшли

Ответить
  • Юлия
12.01.23 13:45

Ольга, 4 податкові від учора в очікуванні

Ответить
  • SHADOW
12.01.23 12:38

Ольга, у меня все зарегились, вчера 15 штук отправил в 9-00. ответ пришел только в 22-00

Ответить
  • Вікторія
12.01.23 12:29

Ольга, у мене з 5 тільки 2 зареєстровано, дзвона на грячу лінію, "янгол"  відповів-очікуйте

Ответить
  • Наталія
12.01.23 12:36

Добрий день! Податкові накладні, які відправлені на реєстрацію  вчора в першій половині дня, почали приходити як заблоковані. До цього випадку податкові підприємству не блокували. Підкажіть будьласка в когось є така проблема?

Ответить
  • бубух
12.01.23 12:59

Наталія, ласкаво просимо в наш клуб

Ответить
  • Ольга
12.01.23 13:50

З 9 відправлених до 10-ї години 11.01 зареєструвались тільки дві близько 21ї, ще три сьогодні зранку. По іншому підприємству по продукції, яка виробляється одна й та сама продовж 6-ти років, в позитивній історії це є, код один і той самий, місячний оборот до 500тис-блок-відсутність таблиці, хоча підприємство експортер і перевірки відшкодування тільки за цей рік вже були двічі.

Ответить
  • Світлана
13.01.23 12:23

Ольга,якщо від цього вам стане легше ми в тій самій ситуації.
Одна і та сама продукція протягом 20 років, ті самі постачальники і споживачі. 
По одному споживачеві і по одній(і те радує) податковій на місяць, але блокують.

Ответить
  • Элеонора
12.01.23 17:26

Ці скорочення строків реєстрації та  блокування ПН/РК є відомим та зроблено можновладцями навмисно та свідомо. Відповідь на запитання - хто справжній ворог? 

Ответить
  • Инна
13.01.23 17:34

в 12 пополнила счет, уже скоро 18:00 денеги не зачислились
как регистрировать? Сил уже нет...одна злость на эту налоговую. Прилеты, свет выключают, но регистрировать ты должна успеть у уменьшенные сроки. В Ковид хоть штрафов не было за просроченную регистрацию, зато при военных действиях, ты все должна успеть!!! Как?

Ответить
  • Tatiana
13.01.23 18:18

Инна, аналогічна ситуація. Поповнили рахунок ще о 13й, досі немає зарахування 

Ответить
  • Тетяна
13.01.23 18:51

Tatiana, аналогичная ситуация. Что делать?

Ответить
  • Тетяна Б
13.01.23 19:20

Тоже самое( Попадем на штрафы((

Ответить
  • Ирина
13.01.23 19:30

Почему мы должны попасть на штрафы. Налоговая должна дать разъяснения о том как быть в таком случае. Не было электричества и деньги не зачислялись. В чем наша вина. 
https://www.unian.net/economics/finance/posledstviy-dlya-biznesa-za-neuplatu-nalogov-iz-za-otklyucheniya-sveta-ne-budet-getmancev-12056406.html  

Ответить
  • Марія
14.01.23 17:51

Не прийняли половину податкових  нак. 13 січня, причина- не знайдено сертифікат, але половина податкових прийнята, а підписана тим же сертифікатом.Відправити не зможу, а далі штраф.Податкові і далі блокуються, таблицю даних відправляла із всіма зазначеними документами, але вона НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ.В ДФС військовий стан, а в нас нема?!

Ответить
  • Екатерина
14.01.23 21:01

У мене така ж ситуація - 13.01 - зведені податкові висіли в статусі : "очікується доставка2 весь день - 14.01 прийшла відповідь : відхилені - не знайдений сертифікат ( Тим же сертифікатом підписані РК - все норм

Ответить
  • Инна
15.01.23 18:24

6у меня деньги зачислились в 18:16 и 18:18  Причем интрересная особенность - одну сумму я закинула в 12, а другую в 16:20.  Первыми пришлите на счет те, что были мною отправленны позже. Даже по номеру транзакции видно. Как так?

Ответить