Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


17.01.23
33531 43 Печатать

З 01 лютого 2023 року діятимуть нові рахунки для сплати ЄСВ

Головне управління ДПС у м. Києві, з метою попередження помилкової сплати коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на неналежні рахунки, інформує, що з 01 лютого 2023 року сплата єдиного внеску має здійснюватися на рахунки 3556, які відкриті на ім’я Державної податкової служби за 201-204 символами звітності.

Інші регіони України поки що не повідомляли про відкриття нових рахунків. Про їх появу ми невідкладно вас проінформуємо. 

 

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Наталія
17.01.23 12:57

Падлюки.. а-а-а-а-а-а-а-а

Ответить
  • Ирина
17.01.23 13:06

норм, все йде за планом

Ответить
  • Жужа
17.01.23 15:01

Подскажите пожалуйста если платить на новый счет ЕСВ в феврале за месяца 2022года то не будет проблем с зачислением и это будет правильно?

Ответить
  • Олена
19.01.23 15:38

Жужа,це що,перший платіж в Вашому житті?тут завжди з 01.01 все змінювалось,десяток років поспіль..

Ответить
  • БАХ
19.01.23 12:55

Жужа, а які мають бути проблеми?

Ответить
  • Світлана
17.01.23 15:48

Интересно; а есть ли такие "счастливчики", которые получили кв.№2 за сдачу объединен. отчета за 4 кв.2022 г.:

Ответить
  • Ольга
24.01.23 15:46

Світлана,квитанція 2 прийшла, але зі смайликом :), не вказано, що пакет прийнято

Ответить
  • Валентина
23.01.23 13:39

Світлана, відправте його ще раз

Ответить
  • Тетяна
23.01.23 10:49

Світлана, Сьогодні отримала квитанцію №2.Звіт від 09.01.2023.

Ответить
  • Сомневающийся Sкептиk
19.01.23 13:21

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0959-17/conv#n181  
Розділ II. Загальні вимоги щодо електронного документообігу "ПОРЯДОК обміну електронними документами з контролюючими органами": 

"9. НЕ ПІЗНІШЕ НАСТУПНОГО РОБОЧОГО ДНЯ з моменту формування першої квитанції, якщо інше не встановлено нормативно-правовими актами та цим Порядком, формується друга квитанція." 
А зараз питання: якщо платник невчасно здасть декларацію – що на нього чекає? 
А ДПС (спільно з ПФУ) порушують закон УМЫШЛЕННО, знаючи його і плюючи на нього з усмішкою. 

По деке про майновий стан і доходи для ФОПа (з додатком ЄСВ) – в ДПС кажуть почекати ще, Податковий розрахунок – також не приймається (нема квитанції 2)

Ответить
  • Ольга
18.01.23 12:11

Світлана, нема, теж чекаю

Ответить
  • Ирина
17.01.23 18:28

Світлана, в Медке получила квит. №2, повторно отправила отчет через значок в меню "видправити" желтая папка с синей стрелкой, этот способ подсказала обслуживающая компания, квитанция № 2 пришла сразу же

Ответить
  • Марія
23.01.23 12:08

Ирина,нам також пришла друга квитанція але є одне ноооооо в квитанції стоїть смайлик і не написано що звіт приянято

Ответить
  • Ольга
17.01.23 19:57

Ирина, Да,но та квитанция 2 не полная.Нет данных "про завантаження даних до реєстру" Не факт, что пенсионній принял.

Ответить
  • Ирина
17.01.23 20:11

Ольга, Вы правы, спешила, света нет практически,  до смотрелась, а там смайлик, в общем, ерунда это

Ответить
  • Станислав
17.01.23 17:09

Світлана,
Нет таких счастливчиков, звонили в ПФУ, звонили в ДПС, все все знают, ждите, говорят, до 20.01 может удастся наладить(дописать) программу, из-за нововведений, прогу нужно корректировать, а из-за наплыва сдачи ЕСВ, работают почти вручную. Ждем известий.

Ответить
  • БУХ
18.01.23 11:01

Станислав, наплив у них! Що вони до цього робили, яким місцем думали, певно тим, що і завжди (_!_)

Ответить
  • Светлана
17.01.23 16:12

Днепр,кв.№2 за 4 кв. по ЕСВ не получили

Ответить
  • БУХ
18.01.23 11:02

Светлана, та ніхто не отримав, мені в пфу сказали, що це по всій країні і вони навіть і гадки не мають, коли ті звіти приймати будуть. Нормально, да.

Ответить
  • Ірина
17.01.23 21:25

Светлана,тоже самое, отправила в Днепр ч/з ел.кабинет,. квитанции 2 нет

Ответить
  • Бух
17.01.23 16:14

Більше нема шо робити? Пахарі

Ответить
  • Наталья
18.01.23 08:45

10.01 відправила звіт  - квит. №1  прийшла,  а  квит. № 2 немає.  Писала листа в ДПІ  - відповіли, що  це  ПФУ  не перевірили - ще  рано.

Ответить
  • БУХ
18.01.23 11:04

Наталья, головне, що офіційно немає ніяких пояснень! Ніхто не говорить про продовження строків подання! Самі собі там колотіться, дзвоніть, дізнавайтеся, їм на людей плювати

Ответить
  • Кристина
18.01.23 10:49

Ніколи такого не було і ось знову)))

Ответить
  • Ольга
18.01.23 12:21

Кристина, не в первый раз уже

Ответить
  • Оксана
18.01.23 12:35

Доброго дня. Це по підприємцям обговорення? По юридичних особах до 9/02 строк?

Ответить
  • Бух
18.01.23 14:38

Оксана, так, строк до 9

Ответить
  • Ліза
18.01.23 12:44

Доброго дня. Хто набирав в електронному кабінеті об'єднаний звіт по ЄСВ + по працівниках із доплатою до мінімальної. Все набрала тільки загальна сума по цій доплаті не б'є разом. Ставлю вручну суму. Так чи так показує помилку і не можу його відправити. Може хтось із цим стикався. У чому може бути проблема.

Ответить
  • Iryna
19.01.23 12:56

Ліза, це через округлення. В мене були 3 рядки: ЗП, відпускні і доплата. Сумма по ЄСВ "не йшла". Перекинула 1 коп. із ЗП на відпускні і все зійшлося.

Ответить
  • Ліза
19.01.23 14:47

Iryna,Ні у мене якраз сума без копійок нарахована база до мінімалки. Я не мпеціаліст у програмуванні. Може вони не проставили формулу, а вручну не сприймає.

Ответить
  • Олена
19.01.23 12:49

Ліза, в мене така сама проблема, підписала і відправила "з помилкою".. чекаю

Ответить
  • Катерина
19.01.23 09:28

Ліза, ви виносите це окромою строкою?

Ответить
  • Ліза
19.01.23 10:16

Катерина,так як робила раніше

Ответить
  • Анна
18.01.23 16:24

Доброго дня. Сьогодні прийшла кв.№2 

Ответить
  • Таша
19.01.23 10:11

Анна, така, як має бути, чи зі смайликом?

Ответить
  • Алла
18.01.23 16:55

Зато у пенсионного есть время понаписывать письма в инспекции по труду и  те шлют письма с требованием предоставить документы на проверку за 2022год

Ответить
  • Яна
18.01.23 22:12

Запоріжжя, не має квітанцій.... 

Ответить
  • Елена
23.01.23 12:28

Львів, не має квітанції  № 2 

Ответить
  • Ирина
23.01.23 12:54

Запорожье. Сегодня отправила очет по- новой и сразу пришла кв. №2

Ответить
  • Александра
24.01.23 14:04

Ирина, медок или ЕК ?

Ответить
  • Ольга
30.01.23 08:20

Александра,так а какая квитанция? Нормальная? Или смайлик?

Ответить
  • Тетяна
01.02.23 09:51

на сайте ДПС одни реквизиты в кабинете старые по каким платить((??

Ответить