Отключить рекламу

Подпишитесь!


21.05.14
804 3 Печатать

Вы знаете как налогооблагается реэкспорт товаров?

   Відповідно до п.206.5 ст.206 Податкового кодексу України операції з вивезення товарів у митному режимі реекспорту звільняються від оподаткування, крім операцій з вивезення відповідно до п.5 ч. першої ст.86 Митного кодексу України (далі – МКУ), що оподатковуються за нульовою ставкою.
   
   Дія п.5 ч. першої ст.86 МКУ поширюється до операцій з реекспорту товарів, які при ввезенні на митну територію України мали статус іноземних та були поміщені у митний режим імпорту і повертаються нерезиденту - стороні зовнішньоекономічного договору, згідно з яким ці товари поміщувалися у цей режим, у зв’язку з невиконанням (неналежним виконанням) умов цього договору або з інших обставин, що перешкоджають його виконанню, якщо ці товари:
   
   а) вивозяться протягом шести місяців з дати поміщення їх у митний режим імпорту;
   
   б) перебувають у тому самому стані, в якому вони були ввезені на митну територію України, крім природних змін їх якісних та/або кількісних характеристик за нормальних умов транспортування, зберігання та використання (експлуатації), внаслідок якої були виявлені недоліки, що спричинили реекспорт товарів.
   
   Згідно з пп.«в» п.198.5 ст.198 ПКУ платник податку зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання виходячи з бази оподаткування за товарами під час придбання яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, та якщо такі товари починають використовуватися в операціях, звільнених від оподаткування.
   
   Враховуючи зазначене, операції з вивезення товарів у митному режимі реекспорту (за винятком операцій з вивезення відповідно до п.5 ч. першої ст.86 МКУ), підлягають звільненню від оподаткування ПДВ. Якщо платник податку за такими товарами скористався своїм правом на податковий кредит і в подальшому здійснює їх вивезення у митному режимі реекспорту, то у податковому періоді, на який припадає таке вивезення, платник повинен здійснити нарахування ПДВ, при цьому, база оподаткування за такою операцією визначається виходячи із ціни придбання таких товарів.
   
   Операції з вивезення товарів у митному режимі реекспорту відповідно до п.5 ч. першої ст.86 МКУ оподатковуються за нульовою ставкою податку.

По материалам ГУ Міндоходів у Тернопільській області
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Оксана
22.05.14 09:59

Подскажите, не совсем понятно: у нас обычный импортный товар, сами ввозили, давно. Теперь экспортируем, для нас это - обычный экспорт с 0% ставкой или нет? Запутано все...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • оба-на
22.05.14 12:51

обычный экспорт

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Оксана
22.05.14 13:06

спасибо!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Приложение
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться