Отключить рекламу

Подпишитесь!


25.05.14
738 2 Печатать

О необходимости заполнения графы «Подпись получателя» при внесении наличных денег на расчетный счет банка

   Ухвала Київського апеляційного адміністративного суду від 15.05.2014 № 826/448/14
   
   При здаванні готівки за видатковим касовим ордером до установи банку реквізит «Одержав» не заповнюється, якщо кошти видаються не під звіт працівнику підприємства, а для внесення на розрахунковий рахунок банку.
   
   Зокрема, пунктом 2.8 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою НБУ від 15.12.2004 № 637 (далі — Положення № 637), вимагається готівкову виручку, що перевищує встановлений ліміт каси, обов’язково здавати до банків для її зарахування на банківські рахунки.
   
   При цьому відповідно до абзацу 5 пункту 3.10 Положення № 637 у касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, спеціальними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі тощо), реквізит «Одержав» або «Прийнято від» не заповнюється.
   
   Факт внесення підприємством сум за відповідними видатковими касовими ордерами підтверджується квитанціями банку, копії яких залучено до матеріалів справи.
   
   Ураховуючи це, апеляційний суд погодився з висновком суду першої інстанції, що внесення коштів до банківської установи та оформлення цієї операції видатковими касовими ордерами відбулось із додержанням підприємством вимог, встановлених приписами Положення № 637. Твердження ж податківців про необхідність заповнення графи «Підпис одержувача» в цьому випадку є безпідставним.

По материалам Головбух 24
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Артемий
26.05.14 08:23

Говорят скоро налоговиков будут привлекать к ответственности за "безпыдставны твердження"

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Утомленная солнцем
26.05.14 12:15

Кассовые операции, наличность, ЭККА- безкрайние просторы для налоговиков. Если на предприятии все нормально, значит будем смотреть и пересчитывать расчет лимита , даты и время в Z-отчете рассматривать, логотип производителя в чеке выискивать..... Одним словом, достали!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться