Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


15.09.23
1333 0 Печатать

Відсутні оподатковувані акцизом операції при наявності ліцензії: чи подавати декларацію?

За результатами камеральної перевірки ТОВ «К» встановлено неподання декларації з акцизного податку ТОВ «К», в якого наявна діюча ліцензія на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством.

Позиція платника податку

В скарзі платник податків посилається на відсутність оподатковуваних акцизним податком операцій.

Результати розгляду скарги

Як свідчать обставини справи, платником податків не враховано положення п. 49.2 1 ПКУ, яким передбачено, що платники, визначені пп. 212.1.15 ПКУ, а також платники, які мають діючі (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов'язані за кожний встановлений ПК України звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді.

Враховуючи вищевикладене, рішенням ДПС залишено скаргу платника податків без задоволення.

По материалам ДПСУ

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям