Отключить рекламу

Подпишитесь!


02.06.14
760 2 Печатать

Порядок заполнения уточняющего налогового расчета по форме №1-ДФ

   Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) (далі – податковий розрахунок) є однаковим. Вони подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до податкового агента.
   
   Для вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати ”1” - на виключення рядка.
   
   Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати ”0” - на введення рядка.
   
   Отже, для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується «1» - рядок на вилучення, а в другому – «0» - рядок на введення.
   
   Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма
   № 1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2014 № 49, який набрав чинності з 1 квітня 2014 року.

По материалам Міністерство доходів і зборів України
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Ірина
04.06.14 16:01

Це все відомо.Що нового внесено щодо штрафних санкцій? Особисто мені необхідно доутримати та перерахувати 1 грн.податку з доходу працівника(який уже в нас не працює) за 2011р . Але наші закони просто не дозволяють цього зробити. Тому що існує ШТРАФ

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • вера
05.06.14 13:37

Ірина, зробіть операцією нарахування боргу по податку з доходу працівника та нехай він внесе 1 гривню через касу для погашення нарахованого боргу і відправте податок до ДПІ

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться