Отключить рекламу

Подпишитесь!


16.06.14
545 3 Печатать

Минюст опубликовал проект постановления Кабмина предлагающий предпринимателям Крыма упрощенную процедуру прекращения деятельности

   Відповідно до вимог статей 9 та 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляє про оприлюднення на сайті Міністерства юстиції України (www.minjust.gov.ua) проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців, які переселились з тимчасово окупованої території, за їх рішенням» (далі – проект постанови) з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
   
   Основною метою проекту постанови є врегулювання порядку державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців, які переселились з тимчасово окупованої території, за їх рішенням, місцем проживання яких за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців є тимчасово окупована територія.
   
   Зауваження та пропозиції до проекту Закону просимо надсилати на адресу: 01001 м. Київ, вул. Городецького, 13, Міністерство юстиції України, Департамент взаємодії з органами влади. Адреса електронної пошти:: fedkovych@minjust.gov.ua.
   
   Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти: inform@dkrp.gov.ua).
   
   Зауваження та пропозиції до проекту постанови від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться Міністерством юстиції України протягом місяця з дня оприлюднення.

По материалам Міністерство юстиції України
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Ирина
17.06.14 15:04

И опять же - "на основе порядка регистрации нового места жительства согласно законодательства". У меня нет доброй тети, которая меня пропишет в Киеве или где бы то ни было. Слишком расплывчато и неконкретно.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться