Чат 911

Получайте
новости почтой!

14.04.15 00:50
2136 17 Печатать

С праздником!

   Примите поздравления с главным православным праздником — Великой Пасхой!
   
   Пусть этот праздник принесет в вашу жизнь только хорошие перемены, исполнение заветных желаний, благополучие, гармонию и мир! Христос Воскрес!
   
   
Рубрика:
Комментарии
  • Lexux
12.04.15 07:50

Христос Воскрес!

Ответить
  • Ира
12.04.15 07:56

Христос Воскрес

Ответить
  • Радуга
12.04.15 08:19

Воистину Воскрес!!!

Ответить
  • таки да
12.04.15 08:57

Воистину Воскрес!!!

Ответить
  • Лена
12.04.15 10:42

Воістину Воскрес !

Ответить
  • ИРИНА
12.04.15 11:00

Воистину Воскресе!

Ответить
  • Кристина
12.04.15 12:56

С праздником всех, Христос Воскрес!

Ответить
  • Мари
12.04.15 16:12

Воистину Воскрес!

Ответить
  • светлана
12.04.15 16:21

Воистину Врскрес

Ответить
  • Мари
13.04.15 09:12

Воистину ВОСКРЕСЕ!

Ответить
  • Любовь
13.04.15 20:30

Колеги! З Великим Святом Вас! Хай добро,мир, та Божья благодать буде в Вашому домі! Христос Воскресе!

Ответить
  • Ленчик
14.04.15 08:43

Воістину Воскрес!

Ответить
  • Ася
14.04.15 09:09

Воістину Воскрес !

Ответить
  • Сандро
14.04.15 10:16

Воистину Воскрес!

Ответить
  • lisans
14.04.15 12:50

Воскресіння. На грішную землю бог сина послав Щоб божеє вчення весь світ пізнавав Щоб різні народи, великі й малі, По правді господній жили на землі. Похрестився божий син і пішов навчати Десять заповідей божих у життя втіляти „не вкради, не вбий, не заздри”-істини прості вчив Ісус, що треба жити в вірі і в хресті. Лікував стражденних, хворих, вчив дітей в бідняцьких школах утішав і годував На судах несправедливих за людей стояв. Не до душі можновладцям Ісусові дії Тож рішили простий люд лишити надії Упіймати, катувати ,в тюрму посадити, Розіп”яти на хресті, а потім убити. Шелестіло срібло - злато в кишені Іуди Захисника лишилися знедолені люди Підлий суд судив Ісуса на свій хитрий лад Смертний вирок підписав Понтій Пілат. Упіймали, катували , в тюрму посадили Розіп”яли на хресті, ранами зморили. Мав Ісус велику душу, мав стальне терпіння Заховали у могилу, завалили камінням. Над могилою всю нічку стовп вогню стояв Сина Бог свого не кинув, рани заживляв. Рано вранці до світанку в світле воскресіння Геть роздовбана могила, у кущах каміння. Звістка всюди полетіла, радості без меж Сина бог забрав на небо, наш Ісус воскрес! І щороку по весінню йде вогонь з небес Що би істину підтвердить ,що Христос воскрес! Г. Д Б Бондаренко квітень 2015р Воскресіння. На грішную землю бог сина послав Щоб божеє вчення весь світ пізнавав Щоб різні народи, великі й малі, По правді господній жили на землі. Похрестився божий син і пішов навчати Десять заповідей божих у життя втіляти „не вкради, не вбий, не заздри”-істини прості вчив Ісус, що треба жити в вірі і в хресті. Лікував стражденних, хворих, вчив дітей в бідняцьких школах утішав і годував На судах несправедливих за людей стояв. Не до душі можновладцям Ісусові дії Тож рішили простий люд лишити надії Упіймати, катувати ,в тюрму посадити, Розіп”яти на хресті, а потім убити. Шелестіло срібло - злато в кишені Іуди Захисника лишилися знедолені люди Підлий суд судив Ісуса на свій хитрий лад Смертний вирок підписав Понтій Пілат. Упіймали, катували , в тюрму посадили Розіп”яли на хресті, ранами зморили. Мав Ісус велику душу, мав стальне терпіння Заховали у могилу, завалили камінням. Над могилою всю нічку стовп вогню стояв Сина Бог свого не кинув, рани заживляв. Рано вранці до світанку в світле воскресіння Геть роздовбана могила, у кущах каміння. Звістка всюди полетіла, радості без меж Сина бог забрав на небо, наш Ісус воскрес! І щороку по весінню йде вогонь з небес Що би істину підтвердить ,що Христос воскрес! Г. Д Б Бондаренко квітень 2015р Воскресіння. На грішную землю бог сина послав Щоб божеє вчення весь світ пізнавав Щоб різні народи, великі й малі, По правді господній жили на землі. Похрестився божий син і пішов навчати Десять заповідей божих у життя втіляти „не вкради, не вбий, не заздри”-істини прості вчив Ісус, що треба жити в вірі і в хресті. Лікував стражденних, хворих, вчив дітей в бідняцьких школах утішав і годував На судах несправедливих за людей стояв. Не до душі можновладцям Ісусові дії Тож рішили простий люд лишити надії Упіймати, катувати ,в тюрму посадити, Розіп”яти на хресті, а потім убити. Шелестіло срібло - злато в кишені Іуди Захисника лишилися знедолені люди Підлий суд судив Ісуса на свій хитрий лад Смертний вирок підписав Понтій Пілат. Упіймали, катували , в тюрму посадили Розіп”яли на хресті, ранами зморили. Мав Ісус велику душу, мав стальне терпіння Заховали у могилу, завалили камінням. Над могилою всю нічку стовп вогню стояв Сина Бог свого не кинув, рани заживляв. Рано вранці до світанку в світле воскресіння Геть роздовбана могила, у кущах каміння. Звістка всюди полетіла, радості без меж Сина бог забрав на небо, наш Ісус воскрес! І щороку по весінню йде вогонь з небес Що би істину підтвердить ,що Христос воскрес! Г. Д Б Бондаренко квітень 2015р Воскресіння. На грішную землю бог сина послав Щоб божеє вчення весь світ пізнавав Щоб різні народи, великі й малі, По правді господній жили на землі. Похрестився божий син і пішов навчати Десять заповідей божих у життя втіляти „не вкради, не вбий, не заздри”-істини прості вчив Ісус, що треба жити в вірі і в хресті. Лікував стражденних, хворих, вчив дітей в бідняцьких школах утішав і годував На судах несправедливих за людей стояв. Не до душі можновладцям Ісусові дії Тож рішили простий люд лишити надії Упіймати, катувати ,в тюрму посадити, Розіп”яти на хресті, а потім убити. Шелестіло срібло - злато в кишені Іуди Захисника лишилися знедолені люди Підлий суд судив Ісуса на свій хитрий лад Смертний вирок підписав Понтій Пілат. Упіймали, катували , в тюрму посадили Розіп”яли на хресті, ранами зморили. Мав Ісус велику душу, мав стальне терпіння Заховали у могилу, завалили камінням. Над могилою всю нічку стовп вогню стояв Сина Бог свого не кинув, рани заживляв. Рано вранці до світанку в світле воскресіння Геть роздовбана могила, у кущах каміння. Звістка всюди полетіла, радості без меж Сина бог забрав на небо, наш Ісус воскрес! І щороку по весінню йде вогонь з небес Що би істину підтвердить ,що Христос воскрес! Г. Д Б Бондаренко квітень 2015р Воскресіння. На грішную землю бог сина послав Щоб божеє вчення весь світ пізнавав Щоб різні народи, великі й малі, По правді господній жили на землі. Похрестився божий син і пішов навчати Десять заповідей божих у життя втіляти „не вкради, не вбий, не заздри”-істини прості вчив Ісус, що треба жити в вірі і в хресті. Лікував стражденних, хворих, вчив дітей в бідняцьких школах утішав і годував На судах несправедливих за людей стояв. Не до душі можновладцям Ісусові дії Тож рішили простий люд лишити надії Упіймати, катувати ,в тюрму посадити, Розіп”яти на хресті, а потім убити. Шелестіло срібло - злато в кишені Іуди Захисника лишилися знедолені люди Підлий суд судив Ісуса на свій хитрий лад Смертний вирок підписав Понтій Пілат. Упіймали, катували , в тюрму посадили Розіп”яли на хресті, ранами зморили. Мав Ісус велику душу, мав стальне терпіння Заховали у могилу, завалили камінням. Над могилою всю нічку стовп вогню стояв Сина Бог свого не кинув, рани заживляв. Рано вранці до світанку в світле воскресіння Геть роздовбана могила, у кущах каміння. Звістка всюди полетіла, радості без меж Сина бог забрав на небо, наш Ісус воскрес! І щороку по весінню йде вогонь з небес Що би істину підтвердить ,що Христос воскрес! Г. Д Б Бондаренко квітень 2015р Воскресіння. На грішную землю бог сина послав Щоб божеє вчення весь світ пізнавав Щоб різні народи, великі й малі, По правді господній жили на землі. Похрестився божий син і пішов навчати Десять заповідей божих у життя втіляти „не вкради, не вбий, не заздри”-істини прості вчив Ісус, що треба жити в вірі і в хресті. Лікував стражденних, хворих, вчив дітей в бідняцьких школах утішав і годував На судах несправедливих за людей стояв. Не до душі можновладцям Ісусові дії Тож рішили простий люд лишити надії Упіймати, катувати ,в тюрму посадити, Розіп”яти на хресті, а потім убити. Шелестіло срібло - злато в кишені Іуди Захисника лишилися знедолені люди Підлий суд судив Ісуса на свій хитрий лад Смертний вирок підписав Понтій Пілат. Упіймали, катували , в тюрму посадили Розіп”яли на хресті, ранами зморили. Мав Ісус велику душу, мав стальне терпіння Заховали у могилу, завалили камінням. Над могилою всю нічку стовп вогню стояв Сина Бог свого не кинув, рани заживляв. Рано вранці до світанку в світле воскресіння Геть роздовбана могила, у кущах каміння. Звістка всюди полетіла, радості без меж Сина бог забрав на небо, наш Ісус воскрес! І щороку по весінню йде вогонь з небес Що би істину підтвердить ,що Христос воскрес! Г. Д Б Бондаренко квітень 2015р

Ответить
  • Елена
14.04.15 15:14

Христос Воскрес!

Ответить
  • Нина_р
14.04.15 15:38

Воистину Воскрес!

Ответить