Отключить рекламу

Подпишитесь!


20.03.12
1633 0 Печатать

Подлежит ли оплате больничный лист, выданный во время нахождения застрахованного лица в дополнительном Чернобыльской отпуске?

   Частиною першою статті 35 Закону №2240-ІІІ встановлено, що допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати у разі настання тимчасової непрацездатності.
   
   Відповідно до абзацу третього частини 2 статті 35 Закону №2240-ІІІ у разі настання тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві, під час перебування у щорічній (основній чи додатковій) відпустці допомога надається у порядку та розмірах, установлених цим Законом. Порядок надання (перенесення) основної та додаткової щорічної відпустки визначено Законом «Про відпустки».
   
   Додаткова відпустка, передбачена статтями 20 та 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», на відміну від щорічної відпустки, що надається всім найманим працівникам за умови певного відпрацьованого часу, зазначена відпустка є пільгою і надається тільки особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.
   
   Ця відпустка не підлягає перенесенню на інший період або продовженню у разі тимчасової непрацездатності працівника.
   
   Таким чином, допомога по тимчасовій непрацездатності під час знаходження у додатковій Чорнобильській відпустці не призначається. Якщо тимчасова непрацездатність працівника продовжується після закінчення додаткової Чорнобильської відпустки, оплаті підлягають робочі дні (згідно з графіком роботи) пропущеними у зв’язку з хворобою.

По материалам Соціальний захист громадян
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
В СВЕЖЕМ ВЫПУСКЕ ЖУРНАЛА
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Приложение
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться