Отключить рекламу

Подпишитесь!


02.09.12
650 7 Печатать

Разрешительной документации будет меньше

   Дозвільної документації має бути менше, а систему контролю взагалі слід змінити. Кабмін ухвалив низку законопроектів, спрямованих на дерегуляцію. Заявив міністр економрозвитку і торгівлі Петро Порошенко.
   
   У разі прийняття їх депутатами, з переліку дозвільних документів викреслять шістдесят чотири позиції. Найбільше з них стосуються агросектору та переробного бізнесу. Скасувати пропонують, наприклад, сертифікати якості зерна, продуктів його переробки, сертифікати обстеження елеваторів і так званих карантинних.
   
   Схвалили урядовці й законопроекти про підвищення відповідальності чиновників-контролерів. Спочатку того, хто перевищить службові повноваження оштрафують, потім - звільнять. Водночас на силовиків нововведення поки що не поширюються.
   
   Петро Порошенко, міністр економічного розвитку і торгівлі:
   
   "Більше 75% претензій, які висловлюють суб'єкти господарювання - стосуються в першу чергу роботи прокуратури, міліції, податкової, митниці. Було доручено в дуже короткий термін опрацювати зміни до законодавства, які б регулювали збільшення відповідальності та обмеження можливості силових органів щодо втручання в діяльність суб'єктів господарювання".

По материалам Украинский Бизнес Ресурс
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • олег
02.09.12 21:56

А почему не назвал вымогателей пожарников?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Wulf
02.09.12 23:07

языком молоть не мешки ворочать

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Саша
03.09.12 06:14

Как ЭТО отменить "сертификаты качества на зерно"-(уж не лобби ли это для собственного бизнеса?)---и так едим неизвестно что и переработчики суют в продукты "своего производства"все подряд---давайте их вообще всякого контроля лишим.---а за счет "такой экономии" пусть "строительство" оттдувается(этим штук отнадцать добавим)тем более там азаровское.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Финал
03.09.12 06:31

Будем питаться фуражным зерном с долгоносиками Супер!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
03.09.12 07:28

Финал ты праыв. Все, что было наработано при советской власти - все не правильно. Теперь все правильно. Ешьте - захлебнитесь.... СВОЛОЧИ .....

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Радостная
03.09.12 13:39

отменить "сертификаты качества на зерно".......... молодцы, а также отменить ветсвидетельства на мясо у оптовиков и рвать на куски розницу, которая "виновата" в ужасном качестве хлебе, колбасы,молока..... РЕСПЕКТ И УВАЖУХА......молодцы

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • джаконда
04.09.12 03:19

Да нет , как же так отменить на зерно сертификат???

Ответить