Отключить рекламу

Подпишитесь!


28.10.12
4192 18 Печатать

Данные о регистрационном номере учетной карточки налогоплательщика можно внести в паспорт

   Громадяни подають облікову картку за формою № 1ДР до органу державної податкової служби за своїм місцем проживання.
   
   Після присвоєння їм реєстраційного номера облікової картки платника податків, громадяни отримують документ, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
   
   Органом державної податкової служби за місцем проживання громадянина на прохання такої особи можуть бути внесені до паспорта громадянина України (сьома, восьма або дев'ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру.
   
   Ця послуга надається в Центрах обслуговування платників податків ДПІ у районах м. Києва ДПС, інформацію про які розміщено на суб-сайті ДПС у м. Києві

По материалам ДПС у м.Києві
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Аноним
28.10.12 22:08

а жителям других городов?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Я
28.10.12 22:14

А зачем?:)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Маша
28.10.12 22:31

Видимо что бы 2 документа с собой не таскать. Но согласятся ли нотариусы, пенсионщики, банки и прочие работать с этим физ лицом если код будет только в паспорте?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
28.10.12 22:41

Еще бы крест на лбу зеленкой нарисовать предложили, УРОДЫ!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Злой бухг.
28.10.12 23:13

Не вижу смысла в данной процедуре.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • таня
28.10.12 23:39

Так будет удобно и никто терять их не будет

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бухгалтер
28.10.12 23:50

Если официально разрешат использовать код в паспорте для всех инстанций, то почему бы и сделать.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Рука ЗАКОНА
28.10.12 23:53

Главное, что бы организации, требующие наличие данной учётно

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Рука ЗАКОНА
28.10.12 23:53

й карты принимали только паспорт, а то придётся два раза ездить.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • колишній
29.10.12 00:57

1) Зручно користуватись там, де треба знати свій РНОКПП, але не вимагається пред'являти картку: при платежах в касі банку, при заповненні звітів тощо... 2) Можна всім: ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Державної податкової адміністрації України 17.12.2010 № 954 "Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків", розділ VII? п. 12. Органом державної податкової служби за місцем проживання фізичної особи на прохання такої особи до паспорта громадянина України можуть бути внесені (сьома, восьма або дев'ята сторінки) дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру за формою, наведеною у додатку 3.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Таня
29.10.12 01:03

А потом дружно на замену паспортов))) Четко же написано "Вносить в паспорт записи, не предусмотренные "Положением о паспорте гражданина Украины" или законодательными актами Украины ЗАПРЕЩАЕТСЯ." Есть изменения в Законе относительно паспортов???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • колишній
29.10.12 01:09

Наказ 954 зареєстровано Мінюстом, отже - нормативний акт. Глянув у свій паспорт: група крові, приватизація житла, ще щось від ощадбанку... Тільки в пострадянських країнах тягають з собою книжечку з цілим досьє, в нормальних - пластикова картка посвідчення особи...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Виталий
29.10.12 01:42

А для чего тогда Идентификационный код ?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ох
29.10.12 23:23

А я вообще хочу сдать код и жить без него.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Для Ох
30.10.12 00:04

Ох прийдеться доказать что по религиозн. соображениям мы не хотите его иметь.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Иннуша
30.10.12 05:45

А чем Ох хуже господина Арбузова???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Любовь
06.11.12 04:29

Наконец , очень удобно и комфортно))))))))))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Таня
16.01.13 04:03

А по религиозным соображениям я могу отказаться от него?

Ответить