Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


25.12.12
1200 14 Печатать

Порядок отражения в налоговой накладной номера и даты таможенной декларации необходимо урегулировать путем принятия соответствующего подзаконного акта

   Такою є позиція Держпідприємництва як відповідь на проект Закону України «Про призупинення дії підпункту «ї» пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України». Служба не погодила даний проект.
   
   Мінфін як розробник вважає за необхідне відтермінувати відображення у податковій накладній номеру та дати митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару при ввезенні його в Україну. У відомстві пояснюють, що така потреба виникла через проблеми, які виникають у суб’єктів господарювання при зазначенні таких даних.
   
   Проте Держпідприємництво дійшло протилежного висновку. Проблемою є саме відсутність відповідного підзаконного нормативно-правового акту, який регламентував би порядок внесення до податкової накладної інформації про номер та дату митної декларації.
   
   На даний момент ситуація регулюється лише листами-роз’ясненнями від Державної податкової служби. Та це не може бути дієвим механізмом. Вирішення даної проблеми можливе виключно на рівні законодавства.
   
   Держпідприємництво вважає спосіб регулювання, закладений у проекті Мінфіну, затягуванням у часі вирішення вищезазначеного питання.
   
   Враховуючи зазначене, Служба пропонує розробити проект регуляторного акту щодо порядку відображення у податковій накладній номеру та дати митної декларації та надати його на погодження згідно статті 21 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
По материалам Госкомпредпринимательство
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • не могу
25.12.12 14:57

как же достал этот тупизм !!!!!!!!!!!!!!!!! сначала делают, а потом по пол года репу чешут, а нам за все отвечай !!!!!!!!!!!

Ответить
  • Vlastena
25.12.12 19:29

Вроде бы Держпідприємництво распустил президент. Или это была утка? Вот скоты. Именно законопроект «Про призупинення дії підпункту «ї» пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України» нам и нужен. Было бы здорово если бы его отменили именно законом.

Ответить
  • Ника
25.12.12 22:50

Вот сволочи. Минфин вообще понял, что это всё бесполезно для них и "каюк" всем нам. А эти никак не успокоятся. Им то что от этого реквизита7 Может ВР, всё таки не поддержит эту ересь.Там же тоже все из бизнеса.

Ответить
  • Kapet
25.12.12 23:09

На столбах надо вешать таких законотворцев, за ноги головой вниз. Чтоб каждый бухгалтер имел возможность оторвать себе кусочек от сволочи на память...

Ответить
  • люся
25.12.12 23:29

Ну ты смотри, все таки испортили настроение на Новый Год!!! Когда же они успокоятся , сколько можно елозить этот маразм?Отсрочка была до 01,07,12! Нет же, нужно снова долбать всех, долбодятлы.

Ответить
  • Бух
25.12.12 23:59

Люся - відстрочка ще не діє!!! Я кожний день моніторю, коли вже буде діяти цей Закон, але він з 03.12.12 на підписі у Януковича. І якщо підпише відстрочка буде діяти тільки з 01.01.13-01.07.13!!!!

Ответить
  • Галя
26.12.12 00:17

Бух, а який номер законопроекту з відтермінуванням пп "ї"? Дякую.

Ответить
  • бух-бух
26.12.12 00:28

Власть уже подготовила новогоднее поздравление бухгалтерам? Или "розробити проект" после праздников, а нам гадай: перепили или недопили...

Ответить
  • Kotya
26.12.12 01:53

А раньше Держпідприємництво было за предпринимателей. Вот скоты.

Ответить
  • тоже бух...
26.12.12 04:44

сволочи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
  • аудитор
26.12.12 06:39

Це не тільки до сіля небачені "сволочи", "тупиціы", а іще неперевершені злодії. Одним словом , тупорилий кримінал без совіті і честі, надмірно напханий тваринними (лисячими) інстинктами і шакалиною звичкою. Який чинить свої , виключно ,темні діла, поза всякими правилами. І єдиний спросіб боротьби із ними - тотальне винищення аж до третього колінатр!!!!!!!!!!!!!

Ответить
  • Бух
26.12.12 21:24

Законопроект про відстрочення - №10687 від 03.07.2012 пункт 34.... Тимчасово, до 1 липня 2013 року, зупинити дію підпункту “ї” пункту 201.1 статті 201 цього Кодексу”; http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf3511=43876

Ответить
  • для не могу
27.12.12 05:02

Не разводите понику!!! Держите себя в руках!!! Все хорошо. Во всем виноваты предпраздничные (в данном случае предНОВОГОДНИЕ) напряги, а не содержательная характеристика наших законодеятелей. :)))))

Ответить
  • Иннуша
27.12.12 05:32

А я вообще не хочу отсрочку, хочу на фиг не только этот реквизит, а и саму налоговую накладную. Кстати, никто не знает, запатентовал ли Азаров этот маразм?

Ответить