Отключить рекламу

Подпишитесь!


20.01.13
570 28 Печатать

Переплата при уплате авансовых взносов по налогу на прибыль - не учитывается

   Державна податкова служба у м. Києві нагадує, що 18 січня 2013 року – останній день сплати авансових внесків з податку на прибуток за січень 2013 року.
   
   Звертаємо увагу, що при сплаті авансових внесків з податку на прибуток надміру сплаченї суми цього податку не враховуються.
   
   При чому наразі сплата податку здійснюється за рахунками Держказначейства України, які діяли у 2012 році. Після 21 січня 2013 року для сплати податку будуть відкриті нові рахунки.
   
   Нагадаємо, рахунки для зарахування платежів до бюджету розміщено на суб-сайті ДПС у м. Києві у рубриці «Бюджетні рахунки».

По материалам Державна податкова служба у м. Києві
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Бухи-Бухи
20.01.13 21:29

Прощаю всем, кому должен? Суперово? На ровном месте - море грывеньок...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Злой бух
20.01.13 21:48

Необходимо подавать заявление на возврат излишне уплаченного налога на прибыль!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Юлия
20.01.13 22:15

Что-то я не поняла, я за октябрь-ноябрь перечисляла авансы по прибыли за эти месяца, то что при уплате годовой приыли они не учитываются?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • бух-бух
20.01.13 22:48

Офонарели совсем!!! Наша переплата висит на карточке. А "надміру сплаченї суми цього податку" не учитываются в расчете (бланка которого ещё нет) этих "авансових внесків".

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • я
20.01.13 23:09

А кто нибудь вообще видел бланк по расчету аванса на прибыль который мы должны сдать?!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • В
20.01.13 23:11

Читайте статью ниже"Депутаты предложили правки к НКУ облегчающие жизнь бизнесу" Это они предложили,а проголосуют когда Вы все проплатите!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
20.01.13 23:35

Почемуто инспектор по прибыли нам ответила что авансовые платежи платят только те предприятия у которых оборот больше 10млн., правда, или все таки платить надо всем?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Svetlana
20.01.13 23:49

Это правда.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ольга
20.01.13 23:59

Помоему вы не правильно поняли... Мне кажется, чир имеется в виду, что при расчете уплаты ежемесячных взносов в 2013 вы берете1/9 от начисленного налога на прибыль за 9 месяцев, а не от оплат, где могли быть и авансовые платежи. Надеюсь понятно выразилась...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • МАРФУША
21.01.13 00:08

Запитання 4: Які платники податку на прибуток не повинні сплачувати авансових внесків? Відповідь: не повинні сплачувати авансові внески: – новостворені платники податку на прибуток; – платники, що пройшли державну реєстрацію та взяті на облік як платники податку на прибуток в органах державної податкової служби протягом IV кварталу року, що передує звітному; – виробники сільськогосподарської продукції. Відповідно до статті 155 та з урахуванням вимог п.209.6 ст.209 Кодексу для цілей оподаткування податком на прибуток до підприємств, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції, належать підприємства, дохід яких від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва, вироблених ними на власних або орендованих основних фондах, а також на давальницьких умовах, за попередній звітний (податковий) рік перевищує 50 відсотків загальної суми доходу; – неприбуткові установи (організації); – платники податків, у яких оподатковувані доходи за останній річний звітний податковий період є меншими або становлять 10 мільйонів гривень; – платники податку на прибуток, у яких доходи, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 мільйонів гривень і за підсумками такого звітного періоду не отримали прибутку або отримали збиток, податкові зобов'язання не нараховували і не мали базового показника для визначення авансових внесків у наступному році. Якщо платники, у яких доходи за останній річний звітний податковий період перевищують 10 мільйонів гривень і які за підсумками такого звітного періоду не отримали прибутку або отримали збиток, і за I квартал наступного року отримують прибуток, вони повинні подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Імпосібл
21.01.13 00:16

Нагадаємо, рахунки для зарахування платежів до бюджету розміщено на суб-сайті ДПС у м. Києві у рубриці «Бюджетні рахунки». ------------------------------- А хіба реквізити податку на прибуток змінилися?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Д
21.01.13 00:24

После прочтения этой статьи, я сегодня позвонила в налоговую по поводу смены платежных реквизитов, мне ответили, что ни чего не поменялось кроме "хмелярства". г. Белая Церковь, Киевская обл. А здесь пишут что "Після 21 січня 2013 року для сплати податку будуть відкриті нові рахунки." Бог знает, что!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Д
21.01.13 00:25

Может, только в г. Киеве поменяли?!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Нюта
21.01.13 00:31

Державна податкова служба у м. Києві повідомляє, що в 2013 році продовжують діяти рахунки по зарахуванню коштів до державного та місцевого бюджетів, які діяли в 2012 році, за деяким виключенням, а саме відкриті нові рахунки по зарахуванню надходжень збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) на операції з відчуження цінних паперів та операції з деривативами, датою початку здійснення операцій по яких визначено 21 січня 2013 року.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бухи-Бухи
21.01.13 00:35

Для уточнения: заходите сюда http://sts.gov.ua/pro-dpa-ukraini/teritorialni-organi-dps/regionalni-dps/ Открываете сайт ДПА своего региона, и заруливаете в Бюджетни рахункы... Там все видно... В принципе эти новые рахункы должны беспокоить только авансистов, все остальные будут платить налог на прибыль в 2014 году... Не забудьте в апреле 2013 года проверить рахункы перед уплатой НДФЛ.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Маша
21.01.13 04:10

Самое главное никого даже не интересует на основании чего не учитываются? Сказали и все тут! И вообще какие переплаты!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ольга
21.01.13 06:25

Для Бухи-Бухи Важливо не прогавити нового рахунка для сплати податку на прибуток за 1012 рік - дло 9 лютого 2013р!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Бухи-Бухи
21.01.13 07:05

Ольга Правильные бухгалтера и их айтишники оплачивают налоги 19 числа... Потому они никогда гавлять....Особенно с прибутком за 1012 год... :) :) :)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 000
21.01.13 09:41

в пенсійному всі переплати списали

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • larisa
22.01.13 00:11

Есть новая информация. что новые счета для оплаты авансов все-таки будут. более того, то что платили до открытия новых счетов нужно будет перебрасывать на основании письма.... так что нужно мониторить.. не все инспектора в налоговой еще это знают... из 3-х районов в Киеве знали только 2

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Люда
22.01.13 01:32

Сейсая позвонили с налоговой, сказали срочно написать письмо о перекидке " а то завтра будет поздно"... в письме для перекидки указать номер счета который еще не существует. вот так все "здорово и замечательно"..... слов нет...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Александра
22.01.13 02:14

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства фінансів України 17 січня 2013 року № 19 ЗМІНИ до бюджетної класифікації Доповнити Класифікацію доходів бюджету, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 «Про бюджетну класифікацію» (із змінами), такими позиціями: 11023100 «Авансові внески з податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності»; 11023200 «Авансові внески з податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності»; 11023300 «Авансові внески з податку на прибуток підприємств, створених за участю іноземних інвесторів»; 11023400 «Авансові внески з податку на прибуток від казино, відеосалонів, гральних автоматів, концертно-видовищних заходів»; 11023500 «Авансові внески з податку на прибуток іноземних юридичних осіб»; 11023600 «Авансові внески з податку на прибуток банківських організацій, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України»; 11023700 «Авансові внески з податку на прибуток страхових організацій, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України»; 11023900 «Авансові внески з податку на прибуток організацій і підприємств споживчої кооперації, кооперативів та громадських об’єднань»; 11024000 «Авансові внески з податку на прибуток приватних підприємств»; 11024100 «Авансові внески з податку на прибуток від інших платників податку на прибуток»; 11024600 «Авансові внески з податку на прибуток фінансових установ, включаючи філіали аналогічних організацій, розташованих на території України, за винятком страхових організацій». Источник: minfin.gov.ua

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Иннуша
22.01.13 03:44

А я 17-го заходила в налоговую к подружке, которая сидит сидит в отделеле учета. Она мне дала акты сверки и сказала, что новые счета будут с 21-го, но о том, что авансы надо платить на новый счет она промолчала как парьтизан на допросе

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ларчик
22.01.13 04:32

Во Львове только что тоже звонила инспектор и сказала срочно написать письмо по переброске....новые счета доя авансов таки будут, но только через 2 дня))))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Александра
22.01.13 10:18

Через два дня их просто ОФИЦИАЛЬНО откроют, а сегодня уже все "сделано" - авансовые автоматом уже начислены. Письма просят на переброску, чтобы они успели пройти "бюрократический механизм" регистрации в ГНИ. Уже обзванивают налогоплательщиков инспектора ВСЕХ ГНИ.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • nemo
23.01.13 03:38

Получается, налог один - а коды платежей разные. При этом на разных кодах налоги не зачитываются. Значит налоги разные. Наша уважаемая налоговая как всегда выкачивает больше денег и одновременно декларирует уменьшение числа налогов. Но это же банальное внедрение нового налога.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Инесса
23.01.13 06:36

Согласна с nemo! банальное внедрение нового налога.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • cobra_2008
05.02.13 06:06

На днях с главбухом хохотали, по-поводу того, как она в течении 40мин. доказывала директору "правомерность" уплаты авансовых взносов по налогу на прибыль. Подготовилась на славу: 5 разных источников от вирозок из газет до бухг.изданий. Вообщем, словно свою внеплановую премию отстаивает. О возможном не попадании этих сумм на лицевой счет, решила не говорить. Зачем, нам бухгалтерская кровь на фирме!!!!. Эту новость не каждый бухгалтер переварит, а что уж говорить о руководителях!!! И смешно, и плакать хочеться...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Приложение
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться