Отключить рекламу

Подпишитесь!


09.02.13
525 6 Печатать

Обзор интернет-изданий (04.02.2013-10.02.2013)

Идентифицировать рядового госслужащего: используем личную карточку
Национальное агентство Украины по вопросам государственной службы утвердило форму первичного учета государственных служащих — № П-2ДС «Особова картка». Далее
Единщику на заметку: изменил данные – подай заявление
Недавно налоговики напомнили единщикам процедуру подачи заявления при изменении их данных Далее
Когда самозанятые лица должны предоставить декларацию об имущественном состоянии и доходах
Физлица, которые осуществляют независимую профессиональную деятельность, должны до 1 мая предоставить налоговую декларацию об имущественном состоянии и доходах... Далее
Выплата зарплаты в натуральной форме и продажа продукции в счет зарплаты: документальная часть
Наше предприятие — экспортер зерна. Часть зерна сотрудники хотят взять по закупочной цене в счет зарплаты. Как правильно оформить это первичкой? Далее
 
Спецрежим по НДС: проблемные вопросы в письмах налоговой службы
Далее
Письмо ГНСУ о специальных свидетельствах с новыми кодами КВЭД
Далее
НДФЛ: НЕЦЕЛЕВАЯ ПОМОЩЬ ОТ НЕПРИБЫЛЬНОЙ ОРГАНИЗАЦИИ
Благотворительная организация предоставляет разовую материальную помощь физическому лицу, не являющемуся работником, в соответствии с пп.170.7.3 ст.170 НКУ. Нужно ли в заявлении о предоставлении помощи указывать ее целевое назначение (на лечение, обучение и т.п.), и нужно ли получать от этого лица документы, которые бы подтверждали фактическое целевое использование помощи? Далее
НДФЛ: ВЫПЛАТА ДОХОДА НЕРЕЗИДЕНТУ
Предприятие выплачивает физическому лицу — резиденту Германии (имеется справка о резидентском статусе) доходы по договору о предоставлении консультационных услуг на территории Украины. Какие налоги следует удерживать при выплате дохода? Далее
УЧЕТ МАТЕРИАЛОВ, ПОЛУЧЕННЫХ ПРИ РЕМОНТЕ
Предприятие проводило ремонт принадлежащего ему судна частично хозяйственным способом, частично — с привлечением других предприятий по договорам подряда. После ремонта остался лом черных металлов. Включается ли в налоговые расходы стоимость лома черных металлов в случае дальнейшей продажи такого лома? Далее
ПООЩРЕНИЕ ДИСТРИБЬЮТОРОВ: ВАРИАНТЫ
Предприятие намерено поощрить своих дистрибьюторов ценными подарками на сумму 12000 грн., но при этом в договорах поставки готовой продукции не хочет указывать мотивационные выплаты. Как в налоговом учете провести данную операцию с наименьшими потерями? Можно ли оформить ее как продажу товаров за 100 грн.? Далее
 
Увольнение по переводу: возможен ли договор об уступке долга по выплате компенсации
Возможен ли договор об уступке долга между предприятиями А и Б по выплате компенсации за неиспользованный отпуск работникам, которые увольняются по переводу с предприятия А и принимаются на работу по переводу на предприятие Б? Имеется письменное согласие работников получить на предприятии Б (новом месте работы) компенсацию за неиспользованный на предприятии А (предыдущем месте работы) отпуск. Далее
Об отдельных требованиях порядка проведения валютно-обменных операций
НБУ в письме от 04.02.2013 г. № 29-113/1397-1298 разъяснил отдельные требования порядка осуществления валютно-обменных операций для физических лиц. Далее
 
Относительно обложения стоимости подарков и сувениров НДФЛ
ГНС в Харьковской области в письме от 20.11.2012 г. № 5744/10/17.1-23 разъяснила отдельные нормы НКУ относительно обложения налогом на доходы физических лиц стоимости подарков и сувениров. Далее
 
Інтерв'ю із Олексієм Задорожним
Чи може платник податку на прибуток включати до витрат вартість товарноматеріальних цінностей, внесених до його статутного фонду? Далі
Чи можна включити до витрат вартість страхування працівників, відряджених за кордон? Далі
Чи враховуються результати перерахунку курсових різниць щодо кредиторської заборгованості в декларації з податку на прибуток підприємств? Далі
На яку дату підприємство має зменшити витрати на вартість кредиторської заборгованості, визнаної судом? Далі
Як відобразити у декларації повернення товару платникові податку? Чи потрібно зменшити витрати на суму собівартості повернутих товарів? Далі
Чи потрібно подавати звіт про суми податкових пільг у разі, якщо підприємство використовує зменшену ставку з податку на прибуток іноземних юридичних осіб згідно з міжнародним договором? Далі
У разі якщо договір оперативної оренди зобов’язує орендаря або дозволяє йому здійснювати ремонт об’єкта оперативної оренди, то за умови належного документального підтвердження понесених витрат орендар у податковому обліку має право включати до складу витрат суму коштів, пов’язану з ремонтом, у розмірі, що не перевищує 10% сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів на початок звітного року. У складі якої групи основних засобів орендаря має амортизуватися частина вартості поліпшення орендованого приміщення, яка перевищує 10% сукупної балансової вартості основних засобів? Далі
До якої групи витрат включають виплату заробітної плати працівникам, зайнятим у виробництві товарів (виконанні робіт, наданні послуг), за час вимушеного простою підприємства? Далі
 
Трансферне ціноутворення - новий податковий «сервіс»?
ДПС пропонує внести зміни до Податкового кодексу України і впровадити визначення цін у зовнішньоекономічних операціях з пов’язаними особами, бо вважає поширеною практику штучного створення фінансових потоків між підприємствами, які входять до складу однієї транснаціональної корпорації або промислово-фінансової групи. Далі
З новим декларуванням доходів, громадяни!
Доходи за 2012 рік треба декларувати так, як і торік, за звичною схемою. Набагато цікавіша ідея загального декларування. Якщо у 2013 році будуть внесені відповідні зміни до Податкового кодексу України, то у 2014 році декларації подаватимуть десятки мільйонів громадян України. Далі
 
Таможенный кодекс Украины
Далее
 
Індексація заробітної плати новоприйнятих працівників
Міністерство соціальної політики у листі від 12.11.2012 р. N 435/10/136-12 роз’яснило, як індексувати заробітну плату новоприйнятих працівників. Далі
 
Звітують підприємці про єдиний соціальний внесок з 2013 щороку, а сплачують його щокварталу. А офіційного наказу все одно нема
Згідно із Законом «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. №2464-VІ та змінами до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду від 08.10.2010 р. №22-2 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції 27.12.2012 р. за №2204/22516 (нижче за текстом – Порядок), змінено форми та строки подання річної звітності за 2012 рік, а саме: Далі
У 2013 році розмір сплати єдиного податку для 1-ої групи становить 114,70 грн на місяць, для 2-ої– 229,40 грн
Ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, передбачені положеннями ПКУ та становлять: Далі
 
Видеодайджест: обзор законодательства за прошедшую неделю
Далее
 
Податок на нерухомість: загальні правила сплати нового податку
Незважаючи на те що юрособи наразі вже мали подати до податкової декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі — Декларація), ми вирішили розказати читачам про це нове для України явище. Зрештою сплата такого податку фізособами-підприємцями насправді ще попереду. Далі
 
Чи може ФОП, яка перебуває на загальній системі оподаткування, віднести до витрат суму сплачених податків та зборів?
Далее
Как предпринимателю-единщику оформить наемного работника
Як оформити трудові відносини з найманими працівниками, на підставі якого документу здійснюється їх облік? Далее
Уплата единого налога, если предпринимательская деятельность не ведется
Чи необхідно ФОП платнику ЄП сплачувати авансові внески у разі призупинення провадження господарської діяльності? Далее
 

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • читатель
10.02.13 05:55

Спасибо!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Николай
10.02.13 08:38

Спасибо. Кирш (видео), как всегда лучший)))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Натали
10.02.13 22:46

ДЯкую!!!:)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Мила
10.02.13 23:31

Спасибо!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Феміда
11.02.13 01:48

Дякую за гарну підбірку матеріалів.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • катана
13.02.13 06:11

Кирш ,как всегда молодец ! Расказао коротко ,внятно и главное с юмором !

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться