Отключить рекламу

Подпишитесь!


13.03.13
701 0 Печатать

Опубликован проект формы отчетности для посредников в трудоустройстве

   На сайті Мінсоцполітики опубліковано проект наказу «Про затвердження форми звітності № 1-ПП "Інформація про чисельність працевлаштованих осіб суб'єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні" та Порядку її подання».
   
   Відповідно до пункту 4 частини четвертої статті 36 Закону України „Про зайнятість населення” від 05.07.2012 № 5067-VI (далі – Закон) на суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та суб’єктів господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні у інших роботодавців, покладено обов’язок подавати територіальним органам Державної служби зайнятості України, відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб.
   
   На реалізацію цієї норми Закону Міністерством соціальної політики розроблено проект наказу „Про затвердження форми звітності №1-ПП „Інформація про кількість працевлаштованих осіб суб'єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні” та Порядку її подання”.
   
   Відповідно до пункту 1 Порядку подання, форма звітності №1-ПП заповнюється суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та суб’єктами господарювання, які здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні у інших роботодавців.
   
   Інформація подається щорічно не пізніше, 1 лютого після звітного року, до територіального органу Державної служби України за місцем здійснення діяльності незалежно від місця свого знаходження.

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться