Отключить рекламу

Подпишитесь!


02.05.13
1167 3 Печатать

Миндоходов начало формировать свои территориальные органы

   В усіх регіонах України розпочався процес створення та реєстрації як юридичних осіб Головних управлінь Міністерства доходів і зборів України.
   
   На сьогодні вже видано накази про призначення керівників, яким поставлено завдання у стислі терміни забезпечити створення та державну реєстрацію територіальних управлінь Міндоходів на базі органів Державної податкової служби та Державної митної служби. Міністерством затверджено тимчасову структуру регіональних представництв відомства.
   
   У Міндоходів особливо підкреслюють, що ця реорганізація жодним чином не зачіпатиме платників податків і суб’єктів ЗЕД та не створить жодних незручностей і перешкод для якісного надання податкових і митних послуг. Базова інфраструктура – мережа сервісних центрів – працюватиме в штатному режимі та надаватиме весь спектр послуг. Дислокація митних органів не зміниться.
   
   Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко поставив завдання провести реорганізацію максимально швидко, уникаючи при цьому будь-якого дискомфорту для бізнесу.

По материалам Прес-служба Міндоходів
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • *********
04.05.13 21:03

минсдохи плодятся и размножаются - как вирусы - бесполо - простым делением)))))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Александра
04.05.13 21:48

Ошибаетесь, их численность уменьшается. Со стороны может показаться, что это к лучшему, но такое мнение не поддержут те налогоплательщики, в городках которых ликвидируют налоговую инспекцию, и теперь, чтобы узнать что-либо, бухгалтеру предприятия надо ехать в какой-нибудь другой городок.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться