Отключить рекламу

Подпишитесь!


12.06.13
1384 8 Печатать

Разъяснен порядок исчисления средней заработной платы для расчета выплат по общеобязательному государственному соцстрахованию

   Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
   Лист
   "Щодо обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням"
   від 23.05.2013 N 04-29-1326

   
   Розглядаючи порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомив, що для розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, визначених п. 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, необхідно місячну тарифну ставку (посадовий оклад) розділити на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві.
   
   У цьому випадку середньомісячну кількість робочих днів (годин) визначають шляхом ділення балансу робочого часу підприємства за календарний рік, в якому настав страховий випадок, на 12 місяців.

По материалам ЛИГА:ЗАКОН
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Поле чудес
13.06.13 08:13

Скоро вместо настоящих деревьев будут стоть пластиковые, поскольку все уйдет на бумагу.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Наталья
13.06.13 11:38

Короче, я вооще ничего не поняла

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ПРОСТО УСТАЛА
13.06.13 12:00

Что за бред????? Всегда рассчитывали за 6 мес.?????

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
13.06.13 12:05

Хотят, чтобы бухгалтера ошибались и их за это штрафовали.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • NataliЯ
13.06.13 12:09

Имеют в виду вот что: 10. Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата (грошове забезпечення) для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку. { Абзац перший пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 949 ( 949-2007-п ) від 18.07.2007, N 1332 ( 1332-2009-п ) від 08.12.2009

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
13.06.13 12:51

Хотят, чтоб за год брали период, т.к. как никак з/п оф. пусть на мизер, но расте, особенно, перед подписанием закона о ЕСВ на декретные, работодатели поднимали оф. з/п деретчицам и считали за период 6 мес., а так деретных будет меньше, да и рабочих дней по производственному календарю может быть меньше, соответственно среднедневная з/п будет больше. вот они и придумали... +ошибок будет больше

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
14.06.13 15:50

Одесса, заставили декретчице пересчитать по календарным среднедневную, без этого не пропускали. Девушка уже родить успела, пока они заявку, такую, как им надо приняли.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Светлана
19.06.13 14:26

Да это относится к больничным, если у человека не было за предыдущие полгода з/п или если он в первый день работы заболел. То есть не от чего оттолкнуться для расчёта больничных. А остальным так и считаем, как считали.

Ответить