Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


12.06.13
1878 8 Печатать

Разъяснен порядок исчисления средней заработной платы для расчета выплат по общеобязательному государственному соцстрахованию

   Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
   Лист
   "Щодо обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням"
   від 23.05.2013 N 04-29-1326

   
   Розглядаючи порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомив, що для розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, визначених п. 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, необхідно місячну тарифну ставку (посадовий оклад) розділити на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві.
   
   У цьому випадку середньомісячну кількість робочих днів (годин) визначають шляхом ділення балансу робочого часу підприємства за календарний рік, в якому настав страховий випадок, на 12 місяців.
По материалам ЛИГА:ЗАКОН
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Поле чудес
13.06.13 08:13

Скоро вместо настоящих деревьев будут стоть пластиковые, поскольку все уйдет на бумагу.

Ответить
  • Наталья
13.06.13 11:38

Короче, я вооще ничего не поняла

Ответить
  • ПРОСТО УСТАЛА
13.06.13 12:00

Что за бред????? Всегда рассчитывали за 6 мес.?????

Ответить
  • Аноним
13.06.13 12:05

Хотят, чтобы бухгалтера ошибались и их за это штрафовали.

Ответить
  • NataliЯ
13.06.13 12:09

Имеют в виду вот что: 10. Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата (грошове забезпечення) для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку. { Абзац перший пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 949 ( 949-2007-п ) від 18.07.2007, N 1332 ( 1332-2009-п ) від 08.12.2009

Ответить
  • Аноним
13.06.13 12:51

Хотят, чтоб за год брали период, т.к. как никак з/п оф. пусть на мизер, но расте, особенно, перед подписанием закона о ЕСВ на декретные, работодатели поднимали оф. з/п деретчицам и считали за период 6 мес., а так деретных будет меньше, да и рабочих дней по производственному календарю может быть меньше, соответственно среднедневная з/п будет больше. вот они и придумали... +ошибок будет больше

Ответить
  • Аноним
14.06.13 15:50

Одесса, заставили декретчице пересчитать по календарным среднедневную, без этого не пропускали. Девушка уже родить успела, пока они заявку, такую, как им надо приняли.

Ответить
  • Светлана
19.06.13 14:26

Да это относится к больничным, если у человека не было за предыдущие полгода з/п или если он в первый день работы заболел. То есть не от чего оттолкнуться для расчёта больничных. А остальным так и считаем, как считали.

Ответить