Отключить рекламу

Подпишитесь!


22.06.13
1018 0 Печатать

Инвестиционный Совет при Миндоходов будет работать над новым форматом акцизной политики

   Міністерство доходів і зборів України активно працюватиме над створенням нового формату акцизної політики в Україні у тісному діалозі з представниками алкогольної і тютюнової галузі та нафтотрейдерами. Про створення спеціальної робочої групи, що займатиметься цим питанням, Міністр Олександр Клименко домовився із бізнес-спільнотою під час першого засідання Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності (Інвестиційна Рада).
   
   На засіданні Ради були презентовані пріоритети роботи Міністерства та «точки зростання» у податковій та митній політиці, а також представлена на розгляд інвесторів ініціатива Міністерства щодо зближення стандартів податкового та бухгалтерського обліку. Відзначивши важливість цієї ініціативи для спрощення умов ведення бізнесу в Україні, учасники Ради висловили доцільність її ґрунтовного розгляду у спеціально створеній робочій групі.
   
   За пропозицією представників бізнесу у роботу Ради також будуть включені питання оцінки ефективності податкових пільг, протидії незаконному обігу тютюнових виробів, захисту інтелектуальної власності та інші теми, що хвилюють працюючий в Україні бізнес.
   
   Олександр Клименко запевнив, що всі рекомендації Інвестиційної Ради будуть обов’язковими для виконання Міністерством.
   
   «Інвестиційний Рада має всі шанси стати ефективним механізмом двостороннього співробітництва. З одного боку, рекомендації Ради будуть обов'язковими до виконання для Міністерства. З іншого боку, ви зможете отримати чітке уявлення про пріоритети і плани роботи Міністерства та надати свої пропозиції. І від вас залежить - залишиться ця можливість тільки шансом, або буде справді реалізована», - звернувся Міністр до присутніх представників бізнесу.
   
   Під час першого засідання було ухвалено персональний склад правління та положення Ради, обговорено формат функціонування робочих груп, а також підписано Угоду про співробітництво між Міністерством доходів і зборів та Торгово-промисловою палатою України.
   
   Нагадаємо, Рада з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності є постійно діючим дорадчим органом при Міністерстві доходів і зборів України, що забезпечує його взаємодію з вітчизняними та іноземними інвесторами з питань розвитку податкової та митної політики у державі та її вплив на залучення інвестицій до України. До склади Ради увійшли 56 власників та топ-менеджерів українського бізнесу, іноземні інвестори, представники міжнародних організацій, бізнес-асоціацій, профспілок тощо.
   
   ***
   
   Нагадаємо, що Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

По материалам Прес-служба Міндоходів
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Приложение
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться