Отключить рекламу

Подпишитесь!


30.06.13
1492 3 Печатать

Определена процедура представления декларации соответствия материально-технической базы субъекта хозяйствования требованиям пожарной безопасности

   КМ України
   Постанова КМ
   "Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки"
   від 05.06.2013 N 440

   
   Кабмін постановою від 05.06.2013 N 440 затвердив Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, яким визначається процедура подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, що дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб'єктом господарювання об'єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин).
   
   Так, декларація розробляється суб'єктом господарювання і подається ним або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об'єкта нерухомості до державного адміністратора або територіального органу ДСНС.
   
   Суб'єкт господарювання з високим ступенем прийнятного ризику разом з декларацією подає позитивний висновок за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення.
   
   Декларація реєструється ДСНС або її територіальним органом на безоплатній основі протягом 10 днів з дня її надходження.
   
   Крім цього, передбачено, що декларація не подається:
   
   у разі використання торговельних місць, кіосків та контейнерів, якщо їх розміщено на ринку відповідно до схеми, погодженої з органом державного пожежного нагляду;
   
   орендарем об'єкта нерухомості (особою, яка використовує об'єкт нерухомості за цивільно-правовим договором, що не передбачає перехід права власності на такий об'єкт) за умови, що декларацію на об'єкт нерухомості зареєстровано його власником.
   
   Постанова набирає чинності з 1 липня 2013 року.

По материалам ЛИГА:ЗАКОН
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
 • Оля-ля
01.07.13 12:15

Чё-то я не поняла, а раньше такую декларацию подавали? Это только "новоутворені" предприятия подают или уже действующие тоже. А по срокам сдачи вообще не понятно!

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • 123
01.07.13 13:37

Раньше оформляли Дозвіл а теперь Декларацию

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
 • Ната
10.09.13 13:32

На какой срок выдают данную декларацию??? бессрочно???

Ответить
  Оценить
 • 0
 • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться