Отключить рекламу

Подпишитесь!


01.07.13
371 7 Печатать

Мораторий на налогообложение процентов по депозитным счетам продолжается

   Згідно з нормами Податкового кодексу України до бази оподаткування фізичної особи включається дохід у вигляді процентів, крім процентів, на поточні банківські рахунки, за якими на користь фізичних осіб здійснюються виключно виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат.
   
   За ставкою 5 відсотків оподатковуються доходи, нараховані як, зокрема, проценти на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, процентний або дисконтний дохід за іменним ощадним (депозитним) сертифікатом, процент на вклад (депозит) члена кредитної спілки у кредитній спілці.
   
   Разом з тим відповідно до Прикінцевих положень Податкового кодексу України норми в частині включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, вклад (депозитний) до небанківських фінансових установ згідно із законом або на депозитний (ощадний) сертифікат набирають чинності з 1 січня 2015 року.
   
   Прес-служба ГУ Міндоходів у Донецькій області

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Бух
02.07.13 08:28

Так я не пойму, ФЛП на текущий счет ежемесячно идут % - их включать в доход или нет???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Аноним
02.07.13 08:30

Конечно включать. Здесь речь идет о простых физических лицах, не ФЛП

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Захаоха
02.07.13 08:32

Буху 292.1. Доходом платника єдиного податку є: 1) для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності;

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Захаоха
02.07.13 08:34

Ваще это хамство - я заплатил налоги со своего дохода, скопил денег и положил на депозит - а тут на на х.... - ещё мля плати со своих кровных!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 010713
02.07.13 08:45

Бух пусть откроет на физлицо и просто перекинет туда все деньги и спокойно тратит на себя, а на счету фл-п держит горячий запас для нужд бизнеса.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 010713
02.07.13 08:46

Захаоха да не будет он принят никогда, т.к. все депутаты сейчас хранят деньги в банках и не будут ж себя обкрадывать ))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Захаоха
02.07.13 08:54

010713 - да я сильно не переживаю, раздражает

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Календарь бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Приложение
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться