Отключить рекламу

Подпишитесь!


30.07.13
1158 3 Печатать

Утверждены новые формы и порядок расчета налоговых обязательств по налогу на прибыль нерезидентов, осуществляющих деятельность через постоянное представительство

   Мінфін
   Наказ
   "Про затвердження форм та Порядку розрахунку податкових зобов'язань з податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво"
   від 25.06.2013 N 610

   
   Мінфін наказом від 25.06.2013 N 610 затвердив Порядок розрахунку податкових зобов'язань з податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво, який застосовується постійними представництвами, визначення яких наведено у пп. 14.1.193 п. 14.1 ст. 14 розд. I Податкового кодексу і які є платниками податку на прибуток відповідно до розд. III Кодексу.
   
   Крім цього, вищезгаданим наказом затверджено:
   
   форму Розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності;
   
   форму Розрахунку оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється органом державної податкової служби.
   
   Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 18 липня 2013 р. за N 1205/23737 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

По материалам ЛИГА:ЗАКОН
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться