Отключить рекламу

Подпишитесь!


04.08.13
456 1 Печатать

Законодательство не предусматривает ежегодного представления заявления о предоставлении налоговой социальной льготы

   Ухвала Київського апеляційного адміністративного суду від 28.03.2013 №2а-4901/12/1070
   
   Київський апеляційний адміністративний суд скасував податкове повідомлення-рішення, відповідно до якого підприємству було донараховано податок на доходи фізичних осіб та штрафні санкції за неправомірне застосування податкової соціальної пільги.
   
   Так, у ході розгляду справи було встановлено, що частина заяв про застосування податкової соціальної пільги була подана працівниками підприємства у 2010 році, а інші заяви були датовані не 1 січня 2011 року, а 3 січня 2011 року. У зв’язку з цим застосування податкової соціальної пільги працівникам підприємства у 2011 році було визнано податковим органом неправомірним.
   
   В ухвалі суду зазначено, що з огляду на те, що 1 та 2 січня 2011 року були вихідними днями, колегія суддів не вбачає порушень вимог податкового законодавства у тому, що заяви про застосування податкової соціальної пільги були подані 3 січня 2011 року.
   
   Також колегією суддів встановлено, що наведені у пункті 169.1 Податкового кодексу України податкові соціальні пільги не є новими, оскільки були передбачені статтею 6 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб», який діяв до 1 січня 2011 року.
   
   Податковий кодекс України та Закон України «Про податок з доходів фізичних осіб» не визначають періодичність подання таких заяв, а лише вказують на те, що нарахування податкової соціальної пільги припиняється в разі подання заяви про відмову від такої пільги, а також припинення обставин, які надавали особі право на застосування цієї пільги.
   
   Таким чином, щорічне подання заяви про надання соціальної пільги не вимагається.

По материалам Головбух24
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Руслан
05.08.13 08:28

Не має слів===ПОДАТКОВА МАРАЗМ

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться