Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


24.09.13
1723 4 Печатать

Налоговое уведомление-решение можно обжаловать

   Прес-служба ГУ МДЗ у Львівській області
   
   Будь-який платник податків може оскаржити рішення контролюючого органу, якщо він вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству. Для цього платнику податку слід звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд такого рішення.
   
   Скарга подається до контролюючого органу вищого рівня у письмовій формі (за потреби — з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати) протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання платником податків податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.
   
   Якщо відповідно до Податкового кодексу України (ПК)контролюючий орган самостійно визначає грошове зобов’язання платника податків за причинами, не пов’язаними із порушенням податкового законодавства, такий платник податків має право на адміністративне оскарження рішень контролюючого органу протягом 30 календарних днів, що настають за днем надходження податкового повідомлення-рішення контролюючого органу.
   
   Платник податків одночасно з поданням скарги контролюючому органу вищого рівня зобов’язаний письмово повідомляти контролюючий орган, яким прийнято таке рішення, про його оскарження.
   
   Рішення центрального органу, що забезпечує реалізацію державної податкової і митної політики, прийняте за розглядом скарги платника податків, є остаточним і не підлягає подальшому адміністративному оскарженню, але може бути оскаржене в судовому порядку.
   
   У разі коли останній день подання скарги припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.
   
   Подана у встановлені строки скарга зупиняє виконання платником податків грошових зобов’язань, визначених у податковому повідомленні-рішенні, на строк від дня подання такої скарги до контролюючого органу до дня закінчення процедури адміністративного оскарження.
   
   Процедура адміністративного оскарження закінчується:
   
   •днем, наступним за останнім днем строку, передбаченого для подання скарги у разі, коли така скарга не була подана у зазначений строк;
   •днем отримання платником податків рішення відповідного контролюючого органу про повне задоволення скарги;
   •днем отримання платником податків рішення центрального органу, що реалізує державну податкову і митну політику;
   •днем звернення платника податків до контролюючого органу із заявою про розстрочення, відстрочення грошових зобов’язань, що оскаржувались.

   День закінчення процедури адміністративного оскарження вважається днем узгодження грошового зобов’язання платника податків.
   
   Порядок оскарження податкових повідомлень-рішень контролюючих органів визначений статтею 56 ПК.
   
   Вимоги до оформлення скарги визначені пунктом 4 Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 19.11.2012 № 1203.
По материалам Головбух24
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Kharkiv
25.09.13 08:11

Капитан Очевидность плачет, ведь пресс-служба ГУ МДС Львовской области отбирает у него хлеб...

Ответить
  • ****
25.09.13 08:38

to Kharkiv - С целью улучшения Украиной позиций в международных рейтингах Капитан Очевидность принят в штат Минздоха.

Ответить
  • Владимир
25.09.13 12:53

побачивши назву статті "Налоговое уведомление-решение можно обжаловать", був збентежений, оскільки назва натякає на якусь неможливість вчиняти оскарження, яка нібито існувала раніше, а я пройшовши через не одне оскарження податкових рішень в тому числі на 7 нулів, був просто збентежений такою новіною.. ознаемівшись з статтею, зрозумів і пожалкував втраченого часу, дякую автору за безглузду ідею написати, редактору запустити в роботу цю статтю. Хочя, один з моїх колек мало зі стула не впав від сміху, можливо на таку реакцію була направлена ідея автора.. :)

Ответить
  • Владимир
25.09.13 12:55

Відчуваю себе використаним.. вдалий маркетинговий хід, я же прочитав статтю, виходить розрахунок назви був вірним..

Ответить
Комментирование новости отключено
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям