Отключить рекламу

Подпишитесь!


03.10.13
683 9 Печатать

Стоимость подарков от соцфонда предлагают не включать в 1-ДФ

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Наталія Михальченко
   
   Як відомо, вартість новорічних подарунків від Фонду соцстрахування, які не підлягають оподаткуванню ПДФО, платники податків мають відображати у формі N 1-ДФ. Цього вимагає Податковий кодекс, а фіскали у своїх листах лише підтримують існуючі правила (наприклад, у листі ДПСУ N 2972/0/51-12/17-1115 від 08.10.2012 р.). Багато хто, а особливо бухгалтери великих підприємств, погодяться із тим, що заповнення податкового розрахунку після видачі новорічних подарунків є дещо складнішим, ніж звичайно.
   
   Спростити життя бухгалтерів може прийняття проекту N 3333, автор якого пропонує відображати у формі N 1-ДФ лише вартість новорічних подарунків, що підлягають оподаткуванню. Тим самим, подарунки за рахунок Фонду, вартість яких не оподатковується, не будуть включатися до розрахунку.
   ______________
   
   Проект Закону "Про внесення змін до статті 176 Податкового кодексу України (щодо спрощення процедури подання податкової звітності)" (N 3333 від 30.09.2013 р.)
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"
   

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Єва
04.10.13 08:55

Ха, а податковий кодекс не вимагає відображати у формі № 1-ДФ вартість використаного туалетного паперу на підприємтві?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • а у нас
04.10.13 09:01

Дай Бог на розум!!!!! А я не включала, і перевірка вже була, і не побачили,ха-ха! Та я що, ідіотка, більше 150 подарунків було!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лана
04.10.13 09:25

А еще было бы не плохо, если в законопроекте отменили бы включение в 1-ДФ стоимость спецодежды, спецпитания и моющих средств, не подлежащих налогообложению. А то кучу времени тратишь на тупую никому не нужную работу!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ух-ты-шка!
04.10.13 09:26

да, мы тоже не отображали новогодние конфетки в 1ДФ! А надо было.... Вот хорошая прошлогодняя статья: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=30394&year=2012

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Любовь
04.10.13 10:17

А в ЕБНЗ дают ответ Запитання: Чи підлягають оподаткуванню ПДФО дитячі новорічні подарунки, придбані за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, та за якою ознакою доходу вони відображаються в податковому розрахунку ф. № 1-ДФ? Відповідь: Повна Коротка та повна відповіді ідентичні. Пунктом 6 ст.34 Закону України від 18 січня 2001 року № 2240-III «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» із змінами і доповненнями (далі – Закон) встановлено, що за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, надаються такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг як, зокрема, надання соціальних послуг у позашкільній роботі з дітьми, у тому числі придбання дитячих новорічних подарунків. Дитячі новорічні подарунки придбаваються за рахунок коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування, в порядку, визначеному правлінням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ст. 48 Закону). Підпунктом 165.1.1 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями встановлено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається, зокрема, сума державної та соціальної матеріальної допомоги, винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. Згідно із Довідником ознак доходів, наведених у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.2010 №1020, вартість подарунку відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «128».

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Леночка
04.10.13 11:05

Ну да, а то бедные мамочки бегают по собезам и носят письма с объяснением откуда это у них был доход какой-то в декабре на 22,75 грн.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Марі
04.10.13 11:35

04.10.2013 10:25:20 А еще было бы не плохо, если в законопроекте отменили бы включение в 1-ДФ стоимость спецодежды, спецпитания и моющих средств, не подлежащих налогообложению. А то кучу времени тратишь на тупую никому не нужную работу!!! ПІДТРИМУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Марі
04.10.13 11:36

А ще нехай приберуть двозначність стосовно ЄСВ та відряджень!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Клава
06.10.13 18:05

Да, покращення прёт..... А как насчет отмены штрафов за уточненки 1ДФ? Слабо?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться