Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


09.10.13
1063 22 Печатать

«Прямая» телефонная линия на тему: «Уплата единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование»

   
Шановні платники податків!

   
   15 жовтня 2013 року з 15.00 до 16.00 журнал «Заработная плата» спільно з Міністерством доходів і зборів України проведе пряму телефонну лінію на тему:
   
«Сплата єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

   
   На запитання відповідатиме начальник Управління адміністрування єдиного внеску та методології Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міністерства доходів і зборів України Кепіна Світлана Василівна.
   
   Усі бажаючі можуть надіслати свої запитання за адресою dkucherak@profpressa.com або поставити їх під час проведення телефонної лінії за номером (044) 581-57-07.
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Елена
10.10.13 07:39

Хотелось бы знать 1. Кто может принять участие 2. Как принять участие

Ответить
  • Олег
10.10.13 08:15

уже была ее интернет-конференция 10 дней назад. На проблемные вопросы ответов не было - просто проигнорировала их.

Ответить
  • Сеня
10.10.13 08:39

Хотелось бы знать 1. Кто может принять участие 2. Как принять участие Усі бажаючі можуть надіслати свої запитання за адресою dkucherak@profpressa.com або поставити їх під час проведення телефонної лінії за номером (044) 581-57-07.

Ответить
  • Сеня
10.10.13 08:41

//на проблемные вопросы ответов не было// А какие вопросы были проблемными? Я записываю... :)

Ответить
  • Галина
10.10.13 08:49

При відображенні д/в в колонці 16 в табл.6 "кількість календарних днів відпустки у зв`язку з вагітністю та пологами" чи потрібно проставляти додатково, одночасно стаж в колонці 15 табл.6 ?

Ответить
  • Виктория
10.10.13 09:00

Cсылка не действительная!!! Как задать вопрос?

Ответить
  • NN
10.10.13 09:01

для ГАЛИНА В свое время ПФУ разъяснило что надо, но вот что думает по этому поводу Миндох - непонятно

Ответить
  • Діма
10.10.13 09:04

Галина 10.10.2013 09:49:17 При відображенні д/в в колонці 16 в табл.6 "кількість календарних днів відпустки у зв`язку з вагітністю та пологами" чи потрібно проставляти додатково, одночасно стаж в колонці 15 табл.6 ? треба

Ответить
  • Діма
10.10.13 09:05

Виктория 10.10.2013 10:00:59 Cсылка не действительная!!! Как задать вопрос? /Cсылка не действительная/ Скопіюйте, створіть лист і вставте в поле "кому".

Ответить
  • Діма
10.10.13 09:07

NN 10.10.2013 10:01:09 для ГАЛИНА В свое время ПФУ разъяснило что надо, но вот что думает по этому поводу Миндох - непонятно Вони не можуть думати інакше, оскільки ПФУ ці дані отримує

Ответить
  • Олег
10.10.13 09:12

Для Сени: загляните по ссылке http://press.liga.net/conf/ministerstvo_dokhodov_i_sborov_/ вопросов - 16 страниц, отвечено только 3 да и то, выбранные одинаковые вопросы (отвеченные переносились на первый план)

Ответить
  • Галина
10.10.13 09:45

При відображенні систематичної матеріальної допомоги працівниці котра перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, як заповнити колонку 15 табл.6?

Ответить
  • Киев
10.10.13 09:58

Виктория 10.10.2013 10:00:59 Cсылка не действительная!!! Как задать вопрос? Это не ссылка, а адрес электронной почты, на который из любого почтовика можно отправить вопрос.

Ответить
  • Діма
10.10.13 10:45

Галина 10.10.2013 10:45:37 При відображенні систематичної матеріальної допомоги працівниці котра перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, як заповнити колонку 15 табл.6? А ви впевнені, що на неї слід нараховувати ЄСВ?

Ответить
  • Галина
10.10.13 10:56

Не дуже впевнена, але конкретної відповіді на питання, "Чи потрібно нараховувати на цю суму ЄСВ" не знайшла....тому нараховую, при письмовому запитанні до Пенсійного фонду конкретної відповіді не отримала.

Ответить
  • Галина
10.10.13 10:57

Це матеріальна допомога до свята, всім працівникам ми надаємо премію, а тім котрі перебувають у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років по колективному договору надається матеріальна допомога.

Ответить
  • Діма
10.10.13 11:16

Напишіть це запитання на цю адресу dkucherak@profpressa.com

Ответить
  • Галина
10.10.13 11:24

Напишу, проте хочу спитати, якщо всеж таки я утримала та відображу у звіті під кодом 1 і проставлю 30 днів стажу, на скільки це смертельно?)

Ответить
  • shadow
10.10.13 15:03

они будут рассказывать почему не приходит квитанция №2 ?

Ответить