Отключить рекламу

Подпишитесь!


28.10.13
1479 0 Печатать

Если на жалобу не ответили, то оспариваемое уведомление-решение считается отозванным

   Лист МДЗ 16.07.2013 № 7035/6/99-99-10-04-02-15/2387
   
   Міндоходів надало роз’яснення про те, що якщо рішення про розгляд скарги не надсилається платнику своєчасно, то оскаржуване податкове повідомлення–рішення вважається відкликаним з дня, наступного за останнім днем визначених строків для розгляду скарги.
   
   Так, якщо контролюючий орган скасовує раніше прийняте податкове повідомлення-рішення про нарахування суми грошового зобов’язання або податкову вимогу, то дане податкове повідомлення-рішення вважається відкликаними з дня прийняття контролюючим органом рішення про скасування такого податкового повідомлення-рішення або податкової вимоги (п. 60.3 ПК).
   
   Відповідно до пунктів 56.8–56.9 ПК контролюючий орган, який розглядає скаргу платника податків, зобов’язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом 20 календарних днів, наступних за днем отримання скарги. Або може прийняти рішення про продовження строку розгляду скарги платника податків понад 20-денний строк, але не більше 60 календарних днів, та письмово повідомити про це платника податків.
   
   Якщо вмотивоване рішення за скаргою платника податків не надсилається платнику податків протягом зазначених строків, така скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податків з дня, наступного за останнім днем, коли потрібно було надіслати рішення платнику.
   
   Таким чином, у разі задоволення скарги платника податків із вказаних вище підстав податкове повідомлення-рішення вважається відкликаним з дня, наступного за останнім днем зазначених строків.

По материалам Головбух24
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться