Подпишитесь!


07.11.13
734 2 Печатать

Понятие затрат, понесенных в связи с продажей товаров, включает и себестоимость этих товаров

   Інформаційний лист ВАСУ від 10.10.2013 № 1386/12/13-13
   
   Вищий адміністративний суд надав роз’яснення щодо застосування судами норм Податкового кодексу України, які регулюють формування витрат у податковому обліку за операціями платників податку з продажу товарів, робіт, послуг пов’язаним особам.
   
   У податковому обліку з податку на прибуток витрати, понесені платником податку у зв’язку з продажем товарів пов’язаним особам, не можуть перевищувати доходи від такого продажу.
   
   Суд зазначає, що при цьому поняття витрат, понесених у зв’язку з продажем товарів, охоплює всі витрати, що підлягають урахуванню в податковому обліку у зв’язку зі здійсненням відповідної операції з продажу. Йдеться не лише про витрати на збут, а також і про собівартість товарів. Тобто ці витрати сукупно не можуть перевищувати доходів платника податку від продажу товарів, робіт, послуг пов’язаній особі.
   
   Надлишок витрат (перевищення їх суми над сумою доходу від продажу) не підлягає відображенню в податковому обліку з податку на прибуток.

По материалам Головбух24
Рубрика:
Теги:
Комментарии
  • Михаил
08.11.13 07:47

Ця позиція полягає в тому, що відповідно до норми підпункту 153.2.6 пункту 153 статті 153 Податкового кодексу України в податковому обліку з податку на прибуток витрати, понесені платником податку у зв’язку з продажем товарів пов’язаним особам, не можуть перевищувати доходи від такого продажу. \\ этого подпункта уже не существует в природе

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • natella
08.11.13 08:23

и на том спасибо, а то могу еще и "звичайну" цену включить и присобачить к ней "звичайну" себестоимость. Я уже ничему не удивляюсь

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд