Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


23.12.13
1404 12 Печатать

РРО для плательщиков единого налога I - III групп: миф или реальность?

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Наталія Чепіга
   
   Міндоходів наполягає на впровадженні для платників єдиного податку першої - третьої груп, які здійснюють продаж певних груп товарів, обов'язку застосування РРО. Ці новації начебто завуальовано в проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік", як зміни до пп. 296.1.1 ПКУ. Проте остання редакція проекту Держбюджету-2014 (N 3000 від 14.09.2013 р.) не містить такої норми. Щось аналогічне є в пояснювальній записці до іншого законопроекту (N 3757-1 від 17.12.2013 р.). Правда, мова йде про застосування РРО цими "спрощенцями" під час продажу окремих товарів іноземного виробництва (одяг з хутра, ювелірні вироби, побутова техніка, меблі та інше).
   
   Тож поки що це нерадісні новини, які, не виключаємо, можуть перетворитися на реальність.
   
   Про це зможемо говорити лише після опублікування Держбюджету-2014 або ж іншого законопроекту, який передбачає зміни до ПКУ.
   --------------------------
   
   Лист Міністерства доходів і зборів України N 6330/м/99-99-18-03-01-14 від 04.12.2013 р.
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • Ирина
24.12.13 07:59

Что же включает в себя "та інше"? И всем по РРО (((((.

Ответить
  • ....та інше
24.12.13 08:24

http://chp.com.ua/all-news/item/25432-i-snova-zdravstvuyte-kabmin-gotovit-predprinimatelyam-ocherednoy-syurpriz

Ответить
  • нива
24.12.13 08:55

Однако далеко не то, о чем рассказывал Клименко с трибуны - меха и драгоценности... Практически весь ассортимент одежды перечислен. Представляю базарщиков с РРО

Ответить
  • Та,да
24.12.13 09:07

Да,тут явно просматривается идея "замылить глаз" и по-быстрому принять поправки в НКУ,а там всем уже не отвертеться.

Ответить
  • М
24.12.13 10:22

....та інше так інше - это всё почти, все ввезенные на Украину товары... полный пипец - малому бизнесу!

Ответить
  • бух
24.12.13 10:26

Капец нам!

Ответить
  • відсталий бухгалтер
24.12.13 12:45

тут не можеш ради дати з цим обліком, а з касовими апаратами по селах... в режимі on-line ,??? взагалі, руки опускаються... гепнути б цим всім до бетону...

Ответить
  • А*
24.12.13 13:37

им нравятся майданы хотят налогового

Ответить
  • нива
24.12.13 13:40

Судя по слабой реакции народ еще не в курсе, что его ждет...

Ответить
  • А*
24.12.13 13:40

Так,Налогового уже давненько и не было :-)

Ответить
  • 007
24.12.13 14:44

нива закрытие всех чп, к-рых это коснется и открытие обычных ооо с ндс, а гос-ву в разы меньше налогов в % от объемов. Пример: рф уже давно такое ввело (рро) и почти все перевели розницу и кафе на ооо, но там нет отправки через модемы всей инфы в налоговую.

Ответить