Отключить рекламу

Подпишитесь!


12.01.14
2044 20 Печатать

С 1 января 2014 года вместо свидетельства НДС - Выписка из реестра

   Головне управління Міндоходів у м. Києві інформує про зміни до пункту 183.11 статті 183 Податкового кодексу України, а саме: з 1 січня 2014 року платники податку на додану вартість мають право за запитом до органу Міндходів замість Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ отримувати, безоплатно протягом 2 робочих днів, витяг з реєстру платників ПДВ.
   
   Платники, які внесені до реєстру платників ПДВ до 01.01.2014, не підлягають обов’язковій перереєстрації, а отримання витягів з реєстру платників ПДВ не є обов’язковим для платників ПДВ.
   
   Тобто, Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ є дійсні станом на 01.01.2014 та можуть застосовуватись як витяги із реєстру платників ПДВ до внесення змін до такого реєстру чи отримання витягу із такого реєстру, а також виникнення змін у даних про платників ПДВ.
   
   При першому зверненні платника податку на додану вартість за отриманням витягу із реєстру платників ПДВ, Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ та свідоцтво про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ, та їх засвідчені копії, підлягають поверненню до органів Міндоходів.
   
   Зауважимо, що для новостворених юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передбачена можливість подання реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ державному реєстратору під час реєстрації бізнесу або в електронному вигляді до органу Міндоходів (зміни до пункту 183.7 статті 183 Податкового кодексу України).
   
   Процедури та строки реєстрації платників податку на додану вартість у 2014 році не відрізняються від процедур та строків, що діяли у 2013 році. Зокрема, реєстрація платників ПДВ здійснюється протягом 5 робочих днів від дати надходження реєстраційної заяви до органу Міндоходів.
   
   Форми Запиту про отримання витягу з реєстру платників податку на додану вартість та Витягу з реєстру платників податку на додану вартість розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів України.
   
   Проект наказу Міністерства доходів і зборів України “Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість”

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • ксюша
13.01.14 06:46

как заполнять НН с 01.01.2014? Что делать с графой № св-ва ПДВ?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Лю-Лю
13.01.14 06:50

я так понимаю, что это только проект закона, его еще не приняли, поэтому налоговую заполняем как прежде.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • колишній
13.01.14 07:03

Для Лю-Лю: поняли Вы правильно, только всё ещё смешнее - изменения в НКУ приняты и действуют с 01.01.14, а вот подзаконный акт ещё в проекте, пока утрясут, пока зарегистрируют в Минюсте... Так что пока заполняем как прежде - старые свидетельства никто не аннулировал!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • sasha
13.01.14 07:29

а у вас разве на свидетельстве не написано, что оно действует до конца января? нам сказали позвонить в конце января и уточнить, какие документы надо подать, чтобы зарегистрироваться в базе.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Алина
13.01.14 07:47

Я заполняла налоговую, как и прежде и она регистрируется и все нормально, т.к. сроки регистрации никто не отменял.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тата
13.01.14 07:49

Для чого повертати вже видані раніше свідоцтва та їх копії? Вони ж не анулюються, а лише заміняються надалі витягами.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ta
13.01.14 07:55

Если кто-то станет плательщиком НДС с 01.01.14 то в налоговой накладной у него будет стоять только ИНН, а у всех остальных ИНН + №св-ва - и так до изменения формы налоговой накладной - я правильно думаю или могут быть другие варианты???

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • sashko
13.01.14 08:03

для ta: тільки вот попробуйте зареєструвати накладну без внесеного номера свідоцтва.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ксюша
13.01.14 12:39

короче, перед сделкой нужно провести анкетирование контрагента : до даты Х, после даты Х. Свежая фишка, после размера букв в названии прям заскучала.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • !!!!!!!!
13.01.14 12:54

Если кто-то станет плательщиком НДС с 01.01.14 то в налоговой накладной у него будет стоять только ИНН, а у всех остальных ИНН + №св-ва - и так до изменения формы налоговой накладной - я правильно думаю или могут быть другие варианты??? ////////// своими глазами видела свидетельство НДС выданное 2.01.2014- все там так же как и раньше - все номера на месте ... и ИНН и №свид.НДС

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ta
13.01.14 13:44

Не удивляюсь сегодня из сайта http://zir.minrd.gov.ua/ 101.03 Коли починає діяти ставка з ПДВ 17% відповідно до норм ПКУ? Коротка та повна відповіді ідентичні: Відповідно до ст. 193 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) ставки податку встановлюються від бази оподаткування в таких розмірах: а) 17 відсотків; б) 0 відсотків. П. 10 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ встановлено, що за податковими зобов’язаннями з ПДВ, що виникли: з 1 січня 2011 року до 31 грудня 2013 року включно ставка податку становить 20 відсотків; з 1 січня 2014 року - 17 відсотків.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Жираф
13.01.14 13:55

Нам тоже поставшик выдал свидетельство от 03.01.14 и приложил письмо, что действовать оно будет до 31.01.14, а что будет потом сообщат дополнительно. А на сайте Миндоха, номера свидетельства этого поставщика нет, только дата, с которого действует.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
13.01.14 15:00

Где, простите, искать форму "Запиту", ссылаясь на последний абзац статьи? Весь сайт Миндоходов перерыла. Может кто-нибудь поделится ссылочкой?!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • tomassa
13.01.14 15:38

Елена, аналогично. перерыла весь сайт... Уже думаю... може мені повилазило...

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 151213
13.01.14 17:22

В программе ОПЗ есть документ(J1300402) Запит щодо отримання інформації з Реєстру платників ПДВ

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Татьяна
14.01.14 12:25

Скажите, пожалуйста, , получить выписку с реестра о том, что плательщик НДС, можно только тем, у кого есть цифровая подпись? И получать ее можно только на свое предприятие или на контрагента тоже?

Ответить