Отключить рекламу

Подпишитесь!


29.01.14
358 0 Печатать

Госпредпринимательство разъяснило вопрос размещения и функционирования временных сооружений для осуществления хоздеятельности

   Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
   Лист
   "Щодо надання роз'яснення"
   від 08.01.2014 N 47/0/20-14

   
   Розглядаючи питання розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження господарської діяльності Держпідприємництво нагадало, що підставою для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності є паспорт прив'язки тимчасової споруди.
   
   Замовник, який має намір встановити тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності, звертається до відповідного виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, районної державної адміністрації із відповідною заявою у довільній формі про можливість розміщення тимчасової споруди.
   
   До заяви додаються: графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування тимчасової споруди, виконані замовником у довільній формі на топографо-геодезичній основі М 1:500 кресленнями контурів тимчасової споруди з прив'язкою до місцевості; реквізити замовника (найменування, П. І. Б., адреса, контактна інформація). Цей перелік документів є вичерпним.
   
   Крім цього, Держпідприємництво роз'яснило, що Законом "Про благоустрій населених пунктів" передбачено право, а не обов'язок власника тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення брати пайову участь в утриманні цього об'єкта благоустрою на умовах договору.

По материалам ЛИГА:ЗАКОН
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться