Отключить рекламу

Подпишитесь!


30.01.14
2957 20 Печатать

Новые формы КУРО снова обновлены

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Наталія Чепіга
   
   З 8 жовтня 2013 року діє низка документів для користувачів РРО та КОРО.
   
   Зазначені зміни так і не набрали очікуваних обертів на практиці. Наприклад, у продаж не надійшло необхідної кількості нових книг ОРО та РК, тож Міндоходів радило продовжувати вести старі РК і КОРО до їх закінчення, а при реєстрації книг старого зразка зазначати на титульній сторінці відомості з урахуванням нових вимог (лист N 17170/6/99-99-18-02-03-15 від 09.12.2013 р.).
   
   І знову несподіванка - Міндоходів зареєструвало чергові зміни до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій (N 417 від 28.08.2013 р.), якими в черговий раз викладені в новій редакції книги обліку розрахункових операцій (додаток 1 та 2).
   
   Так, на титульній сторінці форми КОРО та РРО буде вказуватися дата її реєстрації, а розділ 3 "Облік розрахункових квитанцій" доповнено новими графами (їх тепер буде вісім замість п’яти). Необхідно окремо вказувати:
   
   - номери фіскальних чеків за контрольною стрічкою (першого на початок робочого дня та останнього перед виходом РРО з ладу);
   
   - в графах початок та закінчення використання - дату і час, серію та номер розрахункової квитанції.
   
   У формі КОРО на господарську одиницю розділ "Облік розрахункових квитанцій та руху готівки" теж доповнено новими графами (їх тепер 10 замість шести). У графі "Номер та серія розрахункової квитанції" необхідно вказувати дані першої та останньої квитанції, в графі "Сума готівки" окремо відображаються службові внесення та видача, а графа "Сума розрахунків" розподілена на загальну та за ставкою ПДВ 20%.
   
   Наказ заплановано до публікації в "Офіційному віснику України" N 10 від 07.02.2014 р., а тому саме з цієї дати де-юре слід використовувати нові форми КОРО. Хоча, зважаючи на вже згаданий лист Міндоходів, воно не буде на цьому наполягати.
   
   -------------------------
   
   Наказ Міністерства доходів і зборів України "Про внесення змін до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій" (N 844 від 24.12.2013 р.)
   
   Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15.01.2014 р. N 58/24835 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування

   
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Натусик
31.01.14 06:55

А если старая книга еще не закончилась, то все равно новую нужно регистрировать? Капец. Наверное у нашего Клименко безсонница.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Влад
31.01.14 07:30

не нужно - вести до конца, но спросить налоговую. письмом.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tsve_tik
31.01.14 07:32

Подскажите пожалуйста какие докумены нужно собрать для реестрации новой книги? Если старая заканчиваеться.. Заранее спасибо за ответ.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Виктор
31.01.14 08:46

Никаких, делаете заявку по форме согласно указа 417 и идете в налоговую для регистрации!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tsve_tik
31.01.14 08:55

Спасибо!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • КАПЕЦ
31.01.14 09:38

Для Tsve_tik -А какую форму книги регистрируете? Я Запорожье комунарский р-н не принимают ни каких других отличных от Приказа 417?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Симферополь
31.01.14 09:46

Заполнить заявление по форме 1 КОРО и обязательно 5 раздел и приложить копию договора купли-продажи либо аренды или ....

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tsve_tik
31.01.14 11:08

У меня заканчиваетсся КОРО Додаток № 2 .

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tsve_tik
31.01.14 11:18

Для КАПЕЦ. Тоесть я так понимаю это форма 1 КОРО

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tsve_tik
31.01.14 11:20

Для Симферополь- Вы имеете ввиду договор купли-продажи, аренды.... КАССОВОГО АПАРАТА ?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Виктор
31.01.14 13:43

Согласно письму N 17170/6/99-99-18-02-03-15 від 09.12.2013 р они обязаны принимать все книги УРО, а договор купли-продажи, аренды торговой площадки, нужен только при первичной регистрации КУРО!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Tsve_tik
31.01.14 15:12

Спасибо!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Inspector
31.01.14 21:37

н-да.... криворукие креативные покращуватели - работа над ошибками.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • КАПЕЦ
03.02.14 07:00

Маршрутчики отзовитесь? Не принимают ни каких дригих книг кроме утвержденных Приказом 417(Запорожье, Комунарский р-н) , ав там к сожелению "нет места" для учета билетов по 2,5 и льготных? кто что делает?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Жучок
03.02.14 14:11

Да, капец полный, это теперь опять нужно будет тащить кучу книг на регистрацию, зачем тогда заявление в електронном виде здавать, если книгу все равно будут подписывать, а заявлении на регистрацию не сразу же возможно "завести" в базу (которая у них через раз работает).... точно высказался Inspector.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Inspector
03.02.14 21:38

2 КАПЕЦ/ Всё просто. Ко мне пришли маршрутчики, одни, вторые... Зарегистрируй. Регистрировать грю нечего - не придумали для вас книг. Так что книг нету. Правда и штрафов за их неприменение тоже нету. А посему, дабы не ломать ваш учет билетов - просто продолжайте использовать старые формы КОРО, но уже без регистрации в налоговой. На том и разошлись. :)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Жучок
04.02.14 10:21

В каждой налоговой по своему - в одной налоговой у меня принимали до и после Нового Года книги старого образца, в другой совсем отказали в регистрации, а книги можно купить в киоске возле Святошинской НИ.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Inspector
04.02.14 17:19

Жучок 04.02.2014 12:21:04 В каждой налоговой по своему - в одной налоговой у меня принимали до и после Нового Года книги старого образца, в другой совсем отказали в регистрации (с) - лишний раз убеждаюсь, что в каждой инспекции СВОЙ порядок регистрациии книг учёта :)

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Альберт
24.03.14 09:52

Сколько писать заявлений при регистрстрации нового РРО? На книгу тоже нужно, или хватит только на РРО (в нем есть засіб контролю на КОРО)?

Ответить