Отключить рекламу

Подпишитесь!


04.02.14
853 9 Печатать

Неправильное название гражданско-правового договора в налоговой накладной не влияет на ее статус

   Ухвала ВАСУ від 22.10.2013 № К/800/26948/13
   
   При оцінці відповідності заповнення податкової накладної вимогам чинного законодавства необхідно враховувати, що окремі недоліки в її заповненні не тягнуть за собою втрату податковою накладною статусу належного податкового документа, яким вона є в силу пункту 201.6 Податкового кодексу України (ПК).
   
   На це звернув увагу ВАСУ, визнавши необгрунтованими висновки контролюючого органу щодо неправомірності формування підприємством податкового кредиту з ПДВ на підставі податкових накладних, виписаних на його адресу контрагентом з порушенням пункту 201.1 ПК.
   
   Податкова накладна є належною та підтверджує право покупця на податковий кредит і в тому разі, якщо вона заповнена з окремими недоліками, що зумовлені, зокрема, результатом описок чи механічних помилок, проте при цьому дає змогу ідентифікувати продавця, містить достатні дані про зміст господарської операції, підтверджує фактичність здійснення такої операції та інші обставини, що підлягають відображенню в податковому обліку.
   
   Відтак неправильне зазначення назви цивільно-правового договору в податковій накладній саме по собі не призводить до неможливості ідентифікації факту та змісту господарської операції, за умови належного заповнення, як у розглядуваній ситуації, інших реквізитів податкової накладної та, відповідно, не тягне втрати нею статусу належного податкового документа.

По материалам Головбух24
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Тата бу-бух
05.02.14 06:42

Не верю своим глазам. Такого не может быть. Строчки по левую сторону - лишают кредита, а опечатка в договоре - все ОК?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ***
05.02.14 07:29

"Податкова накладна є належною та підтверджує право покупця на податковий кредит і в тому разі, якщо вона заповнена з окремими недоліками, що зумовлені, зокрема, результатом описок чи механічних помилок, проте при цьому дає змогу ідентифікувати продавця, містить достатні дані про зміст господарської операції, підтверджує фактичність здійснення такої операції та інші обставини, що підлягають відображенню в податковому обліку."

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ***
05.02.14 07:32

Если это текст из Ухвалы, то и выравнивание, и размер шрифта, и буква "ы" в украинском тексте - это "окремі недоліки" которые не влияют на идентификацию и фактичность сделки. Мне нравится эта Ухвала, в моей копилке ей почетное место.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • hpd56
05.02.14 08:33

Цінна інформація для платників ПДВ. Важливо щоб її дотримувались податківці ,адже Міністр Міндоходів обявив ,що рішення ВАСУ носить для них рекомендаційний характер і вони можуть його не виконувати.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • ta
05.02.14 08:39

Думаю ВАСУ за такую ухвалу не плохо заплатили.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • %%%%%%%%
05.02.14 13:39

На семинаре говорили, что Вид логовора в случае продажи по счету пишем:Усный договор купли-продажи, счет от 01.01.2014 №18

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Сева
06.02.14 10:38

Для hpd56. Для Минсдоха может рекомендаційний характер, а проверяющему податківцю тыкнуть, чтобы понимал, что МОЖНО отсудить, а вдруг сработает.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Вадім
14.04.14 13:42

Що ви пишите!!! Подивітьсься визначення що таке вид цивільно-правовий договір!!!!

Ответить