Отключить рекламу

Подпишитесь!


05.02.14
476 0 Печатать

Какие изменения в Расчете суммы сбора за первую регистрацию транспортных средств?

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Наталія Чепіга
   
   До переліку податкової звітності, яка зазнала коригувань Міндоходів, потрапив і Розрахунок суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів.
   
   Чим новий Розрахунок відрізняється від старого? Зрозуміло, що шапка бланка містить реквізити нового наказу, а також посилання на орган, що його затвердив.
   
   У розділі сьомому "Відомості про об’єкт оподаткування та суми збору за першу реєстрацію транспортного засобу", графи 6 та 8 розділено на два поля (в першому полі графи 6 слід зазначити номер, що відповідає одиниці виміру об’єкта оподаткування, а графи 8 - розмір коефіцієнта відповідно до п. 234.4 ПКУ).
   
   Нагадаємо, що у разі якщо платник податків вважає, що форма такої декларації збільшує або зменшує його податкові зобов'язання всупереч нормам ПКУ з такого податку чи збору, то він може надати пояснення та доповнення у спеціально відведеному місці в податковій декларації.
   
   На виконання норм п. 46.4 ПКУ в Розрахунку з’явилось окреме поле для розкриття змісту таких доповнень. Звітність може підписуватись уповноваженою особою платника податків та уповноваженою особою з ведення бухобліку (наразі звітність підписується керівником та головним бухгалтером).
   
   Наказом Мінфіну N 5 від 14.01.2014 р. попередня форма буде визнана такою, що втратила чинність.
   
   ------------------------
   
   Наказ Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження форми Розрахунку суми збору за першу реєстрацію транспортних засобів" (N 767 від 05.12.2013 р.)
   
   Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23.01.2014 р. N 139/24916 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування

   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"

Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться