Отключить рекламу

Подпишитесь!


20.02.14
1418 18 Печатать

Финансовую отчетность в органы Миндоходов можно подавать в электронном виде

   Чи має право платник податків подати фінансову звітність в електронній формі та чи буде він отримувати при цьому квитанції (першу, другу)?
   
    Відповідно до п.46.2 ст.46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
   
    Згідно із пп. «в» п.49.3 ст.49 ПКУ податкова декларація подається засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
   
    Відповідно до р. ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 №233, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.04.08 за №320/15011, платнику податків надсилаються квитанції:
   
   - перша квитанція, що є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному вигляді до органу доходів і зборів засобами телекомунікаційного зв’язку. Ця квитанція надсилається органами доходів і зборів на електронну адресу платника податків, з якої було надіслано податкову звітність. Другий примірник першої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі доходів і зборів. Якщо на електронну адресу платника податків не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним;
   
   - підтвердженням платнику податків прийняття його податкових документів до бази даних органу доходів і зборів є друга квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, в якій визначаються реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі, відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа, результати перевірки ЕЦП, інформація про платника податків, дата та час приймання, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова звітність, та дані про відправника квитанції. На цю квитанцію накладається ЕЦП органу доходів і зборів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику податків засобами телекомунікаційного зв’язку. Другий примірник другої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі доходів і зборів.
   
    Враховуючи вищенаведене, платник податків має право подати фінансову звітність в електронній формі. У разі подання платником податків фінансової звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку йому будуть надсилатися квитанції: перша та друга. Інформацію про оновлені версії форм фінансової звітності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал, баланс суб’єкта малого підприємництва) можна знайти на офіційному веб-сайті Міндоходів (www.minrd.gov.ua) в рубриці Головна/Електронна звітність/ Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

По материалам Інформаційно-довідковий ресурс Міндоходів
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Вива
21.02.14 05:40

Уважаемые коллеги, кто получалл свидетельство плательщика НДС недавно ?. Какие действия ? Какие трудности?. Помогите.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Галька
21.02.14 07:03

для Вива. собственно, с 1 января никто не получал, отменили их.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Учетное Дело
21.02.14 07:06

МДС в своем репертуаре - несколько лет уже как подаем, а они нам говорят - да, подавайте, разрешаем.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • инна
21.02.14 09:41

Я регистрировалась плательщиком НДС с 14 января 2014г. Трудностей никаких.Все как и раньше в течениии5 дней мне выдали Вытяг из Реестра плательщиков НДС. Только нужно Запрос на этот Вытяг подать

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Виктория
21.02.14 10:49

Подскажите, нужно ли подавать наручно фин. отчетность за 2013 год в налоговую с письмом (вместе с декларацией про прибыль за 2013 год) или достаточно отправления электронкой непосредственно декларации про прибыль, формы 1-м и 2-м?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Учетное Дело
21.02.14 11:14

Виктория, да, по электронке сдали и все.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Виктория
21.02.14 11:34

Учетное дело, большое спасибо.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Тина
21.02.14 12:36

Подскажите пожалуйста код баланса в медке, который отправляем в МДС?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Учетное Дело
21.02.14 12:40

Тина, J0900108 - обычный, и J0901105 - малый.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ирина
21.02.14 13:11

Подскажите, пожалуйста, нужно ли сдавать в налоговую форму 5 Примечания к финотчетности? Если да, то какой код в медке? не могу найти....

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Учетное Дело
21.02.14 13:13

Ирина, нет, им - только первые 4.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ирина
21.02.14 13:15

Спасибо!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Маруся-Дуся
21.02.14 13:37

для Ирина ф.5 - не подается, если сдаете отчетность по международным стандартам и подаёте ф.5. если по П(С)БУ в Украине код ф.5 - J0901301 - если его нет, зайдите в меню "Администрирование" - "Настройка комплекности бланков" - "Налоговая инспекция" - "Финансовая отчетность" - снимите галочку напротив этого отчета, опять поставьте и сохраните - тогда появится.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Дрын
21.02.14 15:40

А можно и не подавать? Название темы ресурса как бы подразумевает... :))))

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Елена
24.02.14 20:49

Подскажите пожалуйста, финотчетность в каких единицах подавать, в целых или с одним знаком после запятой? спасибо.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Ольга
26.02.14 13:55

Подскажите пожалуйста. У нас малое предприятие, на общих основаниях. Недавно открылись. Что нужно сдавать в налоговую? отчет по прибыли и фин.отчет форма 1-м и 2-м? И в каком виде сдается? через интернет?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться