Отключить рекламу

Подпишитесь!


23.02.14
1123 2 Печатать

В случае потери свидетельства о взятии на учет плательщика единого взноса можно получить дубликат

   У випадку втрати або зіпсуття (зношення) повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Повідомлення) такий платник має право на отримання дублікату документа.
   
   Для цього необхідно подати відповідну заяву. Заява подається до органу доходів і зборів за місцезнаходженням чи місцем проживання платника та складається у довільній формі.
   
   Водночас, взяття на облік юридичних осіб (їх відокремлених підрозділів) та фізичних осіб – підприємців як платників єдиного внеску підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – Єдиний державний реєстр).
   
   У разі втрати або зіпсуття (зношення) виписки з Єдиного державного реєстру платники можуть звернутися із заявою до державного реєстратора та повторно отримати документ.
   
   При цьому на Повідомленні та виписці з Єдиного державного реєстру, які видаються замість втрачених (зіпсованих, пошкоджених тощо), слово «Дублікат» не зазначається.
   
   Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 458.

По материалам Міністерство доходів і сборів
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • ирина
24.02.14 21:52

админ, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування или единого налога? в названии темы ошибка

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Admin
25.02.14 08:13

ирина, спасибо. Название уточнил.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться