Отключить рекламу

Подпишитесь!


23.02.14
753 2 Печатать

Новые правила для оформления и подачи жалоб плательщиками налогов

   З 5 лютого набрав чинності новий Порядок оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду органами доходів і зборів (наказ Міністерства доходів і зборів України від 25.12.2013 №848). Він визначає процедуру оскарження платниками податкових повідомлень-рішень або інших рішень органів доходів і зборів під час адміністративного оскарження.
   
   Адміністративному оскарженню не підлягають грошові зобов’язання, самостійно визначені платником податків, та рішення органів доходів і зборів, оскаржені платником податків через суд.
   
   Скарга подається письмово платником особисто або через свого представника чи надсилається поштою (поштовим відправленням з рекомендованим повідомленням про вручення та описом вкладення). Вона має включати інформацію, визначену п. 4.1 розділ IV Порядку. Платник може на доказ додавати до скарги розрахунки та документи. Всі копії документів повинні бути належним чином засвідчені.
   
   Скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, уповноваженим на це. Якщо скарга підписується представником скаржника, до неї долучається оригінал або належним чином завірена копія довіреності.
   
   Як і раніше, для оскарження податкового повідомлення-рішення дається 10 календарних днів після отримання рішення, яке оскаржується. Тридцять календарних днів установлено для оскарження податкових зобов’язань, самостійно визначених контролюючим органом із причин, не пов’язаних із порушенням податкового законодавства.
   
   Окрім того, після отримання рішення про повне або часткове незадоволення своєї скарги платник має право звернутися протягом 10 календарних днів зі скаргою до органу доходів і зборів вищого рівня. Водночас при поданні скарги до органу доходів і зборів вищого рівня, платник має письмово повідомити про це орган доходів і зборів, який прийняв оскаржуване рішення.

По материалам ГУ Міндоходів у Херсонській області
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Шура С.
24.02.14 09:54

Эти скарги даже не читают. На них тупо "Отказывают в Удовлетворении". Клименко СМЫЛСЯ. Кому теперь СКАРЖИТИСЬ.

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться