Отключить рекламу

Подпишитесь!


06.03.14
820 0 Печатать

Для перерабатывающих предприятий планируют продлить действие спецнормы по уплате НДС

   Народними депутатами України було подано на розгляд до ВРУ законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування сільськогосподарських товаровиробників податком на додану вартість».
   
   У цьому проекті закону пропонується внести зміни до п. 1 підрозділу 2 р. ХХ «Перехідні положення» ПКУ та продовжити до 1 січня 2018 року дію його положень, якими визначаються особливості сплати ПДВ переробними підприємствами всіх форм власності за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо та м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі (шкури, субпродукти, м'ясо-кісткове борошно), а також порядок використання сум цього податку для виплати компенсацій сільськогосподарським товаровиробникам за продані ними переробним підприємствам молоко та м’ясо в живій вазі.
   
   Окрім цього в законопроекті пропонується визначити, що переробні підприємства з 1 січня 2015 року до 1 січня 2018 року зараховуватимуть на спеціальний рахунок усі 100% нарахованого ними ПДВ.
   
   Нагадаємо, у 2014 році переробні підприємства позитивну різницю між сумою податкових зобов'язань та сумою податкового кредиту, визначену в декларації з ПДВ щодо діяльності з постачання продукції, сплачують:
   
   — 50% до спецфонду Державного бюджету України;
   
   — 50% на спецрахунок.

По материалам Інтерактивна бухгалтерія
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться