Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


24.03.14
1937 12 Печатать

Операции по поставке металлолома в 2014 году подлежат обложению НДС

   Фахівці ГУ Міндоходів у м. Києві роз’яснили, що до 18 лютого 2014 року норми Постанови КМУ «Про затвердження переліків відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких, зокрема операції з імпорту, тимчасово, до 1 січня 2014 року, звільняються від обкладення податком на додану вартість» від 12.01.2011 р. № 15 не мали враховуватися при застосуванні пільги з ПДВ у разі здійснення операцій з постачання металобрухту.
   
   Такі висновки контролерів дають підстави вважати, що до 18.02.2014 р. платники податку мали нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ при постачанні металобрухту.
   
   Лист ГУ Міндоходів у м. Києві від 04.03.2014 р. № 2052/10/26-15-11-01-06
По материалам Інтерактивна бухгалтерія
Рубрика:

Бухгалтер 911 подчеркивает: содержание авторских материалов может не совпадать с политикой и точкой зрения редакции. Среди авторов материалов, которые публикуются, есть не только представители редакционной команды.

Информация, представленная в конкретной публикации, отражает позицию автора. Редакция не вмешивается в авторские материалы, не редактирует тексты и, следовательно, не несет ответственности за их содержание.

Комментарии
  • ****
25.03.14 06:36

Че за бред??? А как же закон 19 грудня 2013 року N 713-VII "в абзаці першому пункту 23 цифри та слова "1 січня 2014 року" замінити цифрами та словами "1 січня 2015 року", а після слів та цифр "(крім брикетів та гранул товарної підкатегорії УКТ ЗЕД 4401 30 90 00)" доповнити словами та цифрами "а також паперу та картону для утилізації (макулатури та відходів) товарної позиції 4707 згідно з УКТ ЗЕД";". Или киевской налоговой закон не писан???

Ответить
  • Ирина
25.03.14 07:43

и что бы это значило??

Ответить
  • мытарь
25.03.14 08:22

нужно внимательно прочитать изменения. на металлолом должен быть перечень а изменения внесены с 18 февраля. старый перечень действовал до 01.01.14

Ответить
  • Dogada
25.03.14 09:06

“Внести в постановление Кабинета министров от 12 января 2011 года №15 “Об утверждении перечней отходов и лома черных и цветных металлов, операции по поставке которых, в том числе операции по импорту, временно освобождаются от обложения налогом на добавленную стоимость”, — говорится в новом Постановлении. А если в документ внесено изменение, то он действовал и продолжает действовать. Если бы Кабинет Министров принял новое постановление с 12 февраля, тогда бы льготы с 01 января по 18 февраля действительно не было.

Ответить
  • ****
25.03.14 09:16

И вообще-то постанова кабмина это подзаконный акт НКУ!

Ответить
  • Ю.
25.03.14 09:28

Подовжено пільги щодо відходів та брухту чорних і кольорових металів П'ятниця, 21 Лютого 2014, 14:42 Звертаємо увагу на те, що Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліків відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких, зокрема операції з імпорту, тимчасово, до 1 січня 2014 року, звільняються від обкладення податком на додану вартість» від 12.01.2011 р. № 15. Зокрема, йдеться про продовження терміну дії переліків відходів і лому чорних і кольорових металів, операції по постачанню яких, зокрема, операції по імпорту, тимчасово звільняються від обкладення ПДВ, — до 1 січня 2015 року. Зазначені зміни внесені постановою Кабміну України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р. № 15» від 05.02.2014 р. № 43. ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Ответить
  • Александра
25.03.14 18:36

Для "Ю." ГУ Миндоходов в г.Киеве в указанном письме все ПРАВИЛЬНО написало. Кабмин "проспал", его постановление стало действовать ТОЛЬКО с 18.02.2014 г. Вот инфа с сайта Верховной Рады: 18.02.2014 - Набрання чинності ************* Налоговым кодексом предусмотрено: 23. Тимчасово до 1 січня 2015 року від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції з постачання, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів та деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД (крім брикетів та гранул товарної підкатегорії УКТ ЗЕД 4401 30 90 00), а також паперу та картону для утилізації (макулатури та відходів) товарної позиції 4707 згідно з УКТ ЗЕД. ПЕРЕЛІКИ ТАКИХ ВІДХОДІВ ТА БРУХТУ чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України. ************* Раз за период с 01.01.2014 до 18.02.2014 года такой ПЕРЕЧЕНЬ отсутствовал, то и не на что было распространить льготу. Ну, а с 18.02.2014 года такой ПЕРЕЧЕНЬ появился. И обратите внимание на то, что в этом постановлении не написано, что...он ....НА 2014 год. Сказано, что...до 1 січня 2015 року. ************* Вот и вышло, что льгота получилась с 18.02.2014 по 31.12.2014 В статья Деснянской налоговой просто говорит о том, что появилось постановление и льгота действует.....до 1 января 2015 года, а о том, когда эта льгота "заработала" просто в статье не сказано...

Ответить
  • НАТАЛІЯ
02.04.14 10:21

Шановні бухгалтери! Хтось вже починав проводити коригування? Є у когось інформація, чому мовчать великі металургійні компанії?

Ответить
  • Я в шоці
04.04.14 14:48

Звільнення від обкладення ПДВ постачанння відходів та брухту чорних і кольорових металів діятиме до 1 січня 2015 року КМ України Постанова КМ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р. N 15" від 05.02.2014 N 43 Кабмін постановою від 05.02.2014 N 43 вніс зміни до своєї постанови від 12.01.2011 N 15 "Про затвердження переліків відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких, зокрема операції з імпорту, тимчасово, до 1 січня 2014 року, звільняються від обкладення податком на додану вартість", якими, зокрема, передбачається продовження звільнення від обкладення ПДВ операцій з постачання відходів та брухту чорних і кольорових металів, що визначені зазначеними переліками, до 1 січня 2015 року. http://www.ligazakon.ua Ср, Февраль 19, 2014 09:08 И кому нужен ТАКОЙ налоговый кредит???

Ответить