Отключить рекламу

Подпишитесь!


26.03.14
1067 4 Печатать

Миндоходов разъясняет правила предоставления туристических услуг без применения РРО

   Суб’єкти господарювання, які надають туристичні послуги (турагенти, туроператори) та здійснюють розрахунки у касах з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів і квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку, мають право не застосовувати РРО.
   
   Про це зазначено у п. 1 ст. 9 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.
   
   Туристичну діяльність можуть здійснювати туристичні оператори та туристичні агенти, які в установленому порядку отримали ліцензію на таку діяльність. Туристичні оператори - юридичні особи, виключною діяльністю яких є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг. Туристичні агенти - юридичні, а також фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють посередницьку діяльність з реалізації туристичного продукту туроператорів та туристичних послуг інших суб’єктів туристичної діяльності, а також посередницьку діяльність з реалізації характерних та супутніх послуг. Про це зазначено у Законі України від 15 вересня 1995 року № 324/95-ВР „Про туризм” .

По материалам ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
  • Сева
27.03.14 10:02

А разве турагентам не отменили лицензию?

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • Маня
27.03.14 10:44

Лицензию отменили, но не отменили регистрацию в мин.туризма

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 123
27.03.14 15:43

что єто за такая регистрация? да еще и в несуществующем министерстве?!!!!!!!

Ответить
    Оценить
  • 0
  • 0
  • 123
27.03.14 15:53

Работаю в туризме 20 лет. МОИ ЖЕЛЕЗНЫЕ ВЫВОДЫ. ИЛИ с РРО Или только через банк. Причем советую через банк. Потому как у нас нет сложившеся цены и перечня услуг- и мы не можем запрограммировать РРО. Все у кого есть РРО- я так понимаю что чек не совсем фискальный получается. И при любой проверке если захотят придраться, сразу вам сделабт всю кассу РРО умножат на 5. Знаю один пример -Турагентству из Николаева насчитали 52 млн штрафа. Судились в Верховном суде, закончилось ничем, переслали на новое рассмотрение. Чтобы выписывать приходники, нужен бланк турпутевки строгого учета, которого на Украине не существует, или я по крайней мере о таком незнаю. Зато эти приколы знают в налоговой, и когда нужно им денег срубить они бегут по турагентствам и берут у них все что хотят. ТРАКТОВАНИЕ ЭТОЙ СТАТЬИ ОЧЕНЬ ДВОЯКОЕ у ФИСКАЛОВ и В 99 процентов случаев будет не в вашу пользу!!!!! Не берите наличных денег ни под каким предлогом. Нет есть один случай- ФОП на 2 группе, но помоему фискалы не признают этот вид для 2 группы.

Ответить