Отключить рекламу

Подпишитесь!


26.03.14
413 0 Печатать

Особенности налогообложения акцизным налогом переоборудованного автомобиля

   Лист МДЗ від 24.03.2014 № 6700/7/99-99-19-04-03-17
   
   Міндоходів повідомило, як оподатковувати акцизним податком переобладнання транспортного засобу.
   
   Платником акцизного податку є особа — власник ввезених на митну територію України транспортних засобів, що переобладнуються у легкові автомобiлi, з яких справляється акцизний податок.
   
   Об’єктом оподаткування є операції з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу в підакцизний легковий автомобіль.
   
   У разi здiйснення переобладнання непiдакцизного транспортного засобу в пiдакцизний легковий автомобiль датою виникнення податкових зобов’язань є дата видачi документа про вiдповiднiсть переобладнаного автомобiля вимогам безпеки дорожнього руху. У цьому випадку акцизний податок сплачується власником такого транспортного засобу не пiзнiше дати подання документiв до органу внутрiшнiх справ України для реєстрацiї або перереєстрацiї такого транспортного засобу.
   
   Оскiльки при переобладнаннi транспортного засобу платники акцизного податку — власники ввезених на митну територiю України транспортних засобiв, що переобладнуються в пiдакцизнi легковi автомобiлi, не є виробниками таких транспортних засобiв, вони не подають декларацiю з акцизного податку.
   
   При цьому, переобладнання транспортного засобу вiдбувається на митнiй територiї України, отже, податок з товарів (продукції), на якi встановленi ставки податку в iноземнiй валютi, сплачується в нацiональнiй валютi. Суму розраховують за офiцiйним курсом НБУ, що діє на перший день кварталу, у якому здійснюється переобладнання товару (продукції), i залишається незмiнним протягом кварталу.

По материалам Головбух 24
Теги
Отключить рекламу
Комментарии
Комментирование новости отключено
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться