Подпишитесь на новости и получите книгу бесплатно!
  • О договоре о признании электронных документов

О договоре о признании электронных документов   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 21.06.2016 р. № 1532/2/99-99-06-07-10
   
   Про розгляд запиту

   
   Державною фіскальною службою України розглянуто інформацію, викладену у Вашому запиті [...], який надійшов із листом Верховної Ради України [...].
   
   Порядок укладання договору про визнання електронних документів (далі - Договір) між платниками податків та контролюючими органами визначено Інструкцією з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженою наказом ДПА України від 10.04.2008 N 233, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за N 320/15011 (далі - Інструкція).
   
   Текст примірного договору про визнання електронних документів зазначено у додатку 1 до Інструкції.
   
   Договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Орган ДФС має право розірвати Договір в односторонньому порядку у випадку ненадання платником податків нового посиленого сертифіката (сертифікатів) відкритого ключа замість скасованих або в разі зміни платником місця реєстрації (пункт 4 розділу 6 додатка 1 до Інструкції).
   
   Усі звернення платників податків, які надійшли на розгляд до ДФС із вказаного питання, було досліджено, опрацьовано та вжито заходів із врегулювання непорозумінь, про що заявників поінформовано у встановлений законодавством термін.
   
   З повагою
   
   
   
   Голова
Р. М. Насіров

   
   
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления