Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О ЕСВ

О ЕСВ   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС З ОБСЛУГОВУВАННЯ ВП
   
   ЛИСТ
   
   від 12.02.2016 р. № 3097/10/28-10-06-11
   
   Щодо ЄСВ

   
   Міжрегіональне головне управління ДФС - Центральний офіс з ОВП розглянуло лист «…» щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та в межах своїх повноважень повідомляє наступне.
   
   З 1 січня 2016 року Законом України від 24 грудня 2015 року № 909–VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон № 909) внесено низку змін до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон про ЄСВ).
   
   Відповідно до внесених змін єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) для платників, зазначених у статті 4 Закону про ЄСВ, встановлюється у розмірі 22 % до визначеної ст. 7 Закону про ЄСВ бази нарахування єдиного внеску, диференційовані ставки єдиного внеску залежно від класу професійного ризику виробництва скасовано (частина п'ята статті 8 Закону про ЄСВ).
   
   Згідно ст. 4 Закону про ЄСВ платниками єдиного внеску є роботодавці:
   
   дипломатичні представництва і консульські установи іноземних держав, філії, представництва та інші відокремлені підрозділи іноземних підприємств, установ та організацій (у тому числі міжнародні), розташовані на території України.
   
   Тобто, представництво нерезидента є платником єдиного внеску, нарахованого на базу визначену ст. 7 Закону про ЄСВ. А отже, здійснює нарахування та сплату єдиного внеску в разі нарахування та сплати доходу на користь працівника-іноземця.
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления