Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О порядке отражения в налоговой декларации по НДС за август 2015 года операций по международной перевозке пассажиров и багажа и грузов

О порядке отражения в налоговой декларации по НДС за август 2015 года операций по международной перевозке пассажиров и багажа и грузов   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 09.02.2016 р. № 2624/6/99-99-19-03-02-15
   
   Про розгляд листа

   
   Державна фіскальна служба України розглянула лист платника податку щодо порядку відображення в податковій декларації з ПДВ за серпень 2015 року операцій з міжнародного перевезення пасажирів і багажу та вантажів і, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.
   
   Відповідно до підпункту 195.1.3 пункту 195.1 статті 195 Кодексу операції з постачання послуг з міжнародного перевезення пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом оподатковуються ПДВ за нульовою ставкою.
   
   Обсяги постачання послуг, що оподатковуються за нульовою ставкою, відповідно до вимог підпункту 195.1.3 пункту 195.1 статті 195 Кодексу в податковій звітності за серпень 2015 року відображалися в рядку 2.2 розділу І "Податкові зобов'язання" податкової декларації з ПДВ (пункт 3 розділу V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 р. N 966).
   
   Згідно з пунктом 50.1 статті 50 Кодексу у разі, якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
   
   Додатково повідомляємо, що починаючи із звітного періоду січень 2016 року податкову звітність з ПДВ рекомендовано подавати за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. N 21 "Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість".
   
   Голова
Р. М. Насіров

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления