Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О порядке отражения в налоговой декларации по НДС уменьшения по решению суда таможенной стоимости товаров, ввозимых на таможенную территорию Украины в таможенном режиме импорта

О порядке отражения в налоговой декларации по НДС уменьшения по решению суда таможенной стоимости товаров, ввозимых на таможенную территорию Украины в таможенном режиме импорта   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 09.06.2016 р. № 12797/6/99-99-15-03-02-15
   
   Про розгляд листа

   
   Державна фіскальна служба України розглянула лист платника щодо порядку відображення в податковій декларації з ПДВ зменшення за рішенням суду митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту, та керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) повідомляє.
   
   Рішення контролюючого органу оформлюється шляхом складання аркуша коригування до митної декларації відповідно до Порядку оформлення аркуша коригування, затвердженого наказом Мінфіну від 06.11.2012 р. N 1145, зареєстрованим у Мiн’юсті 28.11.2012 р. за N 1995/22307, посадовою особою митниці ДФС, у строк, що не перевищує 10 робочих днів з дня надходження до митниці ДФС інформації про повернення сум митних платежів.
   
   Таким чином, за наведеним у листі підприємства прикладом, податковий кредит можна зменшити, починаючи з вересня 2015 року, але лише за умови наявності підстав для такого зменшення.
   
   Оскільки така підстава (складання аркуша коригування) з’явилась лише у грудні 2015 року, то і зменшення податкового кредиту має бути здійснено в декларації з ПДВ за грудень 2015 року.
   
   Голова
Р. М. Насіров

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления