Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О праве применения упрощенной системы налогообложения

О праве применения упрощенной системы налогообложения   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
   ЛИСТ
   
   від 27.01.2016 р. № 266/10/08-01-15-02-11

   
   
   Головне управління ДФС у Запорізькій області за наслідками розгляду листа «» щодо права застосування спрощеної системи оподаткування повідомляє наступне.
   
   Відповідно до змін внесених Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-УШ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі - Закон) право на застосування спрощеної системи оподаткування мають юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 млн.грн.
   
   Враховуючи той факт, що Закон набрав чинності з 01 січня 2016 року, суб'єкти господарювання – юридичні особи платники єдиного податку, які в 2015 році отримали доходи понад 5 млн. грн., але не перевищили обсяг доходу 20 млн.грн., не втрачають право застосовувати спрощену систему оподаткування в 2016 році.
   
   Водночас, якщо юридичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування протягом 2016 року, отримають доходи обсягом більше 5 млн. грн., такі платники будуть зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, в якому відбулося таке перевищення.
   
   
   Перший заступник начальника
О.П.Фоменко

   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления