Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О правомерности пребывания в текущем году на упрощенной системе учета и отчетности плательщиков единого налога - юридических лиц третьей группы в случае превышения объема дохода 2015 года в сумме 5 млн. грн.

О правомерности пребывания в текущем году на упрощенной системе учета и отчетности плательщиков единого налога - юридических лиц третьей группы в случае превышения объема дохода 2015 года в сумме 5 млн. грн.   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
   ЛИСТ
   
   від 25.01.2016 р. № 246/10/25-01-15-02-09.

   
   
   Головне управління ДФС у Чернігівській області розглянуло лист щодо правомірності перебування в поточному році на спрощеній системі обліку та звітності платників єдиного податку – юридичних осіб третьої групи в разі перевищення обсягу доходу за 2015 рік в сумі 5 млн. грн..
   
   Відповідно до листа ДФС України від 20.01.2016 р. № 1867/99-99-17-02-02-17 «Про застосування спрощеної системи оподаткування» Суб'єкти господарювання - фізичні особи - платники єдиного податку, які в 2015 році отримали доходи понад 5 млн. грн., але не перевищили обсяг доходу 20 млн. грн., не втрачають право застосовувати спрощену систему оподаткування в 2016 році.
   
   Водночас, якщо фізичні особи - підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування протягом 2016 року, отримають доходи обсягом більше 5 млн. грн., такі платники будуть зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, в якому відбулося таке перевищення.
   
   Відповідне роз’яснення стосується і юридичних осіб, оскільки дія норми п. 291.4 ст.291. Податкового Кодексу України від 02.12.2010 р. (надалі ПКУ) розповсюджуються на будь-яких платників цього податку третьої групи.
   
   Окрім того, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 52.2 ст. 52 ПКУ податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію, та діє до внесення змін до статей ПКУ на які в ній йде посилання.
   
   
   
    Заступник начальника
О.І. Марухленко

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления