Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О правомерности проведения государственной налоговой инспекцией области плановой выездной документальной проверки

О правомерности проведения государственной налоговой инспекцией области плановой выездной документальной проверки   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 18.05.2016 р. № 10844/6/99-99-14-03-03-15
   
   Про надання податкової консультації

   
    Державна фіскальна служба України розглянула лист ….. від ….№ …. про надання податкової консультації щодо правомірності проведення ….. державною податковою інспекцією ……. області планової виїзної документальної перевірки ….. з урахуванням дії Закону України від 02 вересня 2014 року № 1669-VII „Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” із змінами (далі – Закон № 1669) (вх. ДФС № …. від ……) і повідомляє таке.
   
   Згідно зі статтею 3 Закону № 1669, органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, у період та на території проведення антитерористичної операції тимчасово забороняється проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у зоні проведення антитерористичної операції, крім позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику.
   
   Відповідно до статті 2 Закону України від 05 квітня 2007 року № 877-V „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” дія цього Закону не поширюється на відносини, що виникають під час здійснення заходів контролю органами державної фіскальної служби.
   
   Отже, дія статті 3 Закону № 1669 не поширюється на здійснення контролю органами ДФС, тому їх дії не суперечать цьому Закону.
   
   
   
   Голова
Р.М. Насіров

   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления