Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О предоставлении налоговой консультации

О предоставлении налоговой консультации   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
   ЛИСТ
   
   від 03.03.2016 р. № 827/10/16-31-22-01-16

   
   
   Головне управління ДФС у Полтавській області розглянуло Ваш лист No 8 від 19.02.2016 р. «Щодо надання податкової консультації» (вхідний No 888\10 від 22.02.2016 р.) і повідомляє наступне.
   
   Права контролюючих органів щодо отримання інформації та первинних документів (їх копій) визначено п.п. 20.1.2 п. 20.1 статті 20 Податкового кодексу України No 2755­VІ від 02.12.2010 р., із змінами та доповненнями (далі — Кодекс), відповідно до якого: «Для здійснення функцій, визначених законом, контролюючі органи мають право отримувати безоплатно від платників податків, у тому числі благодійних та інших неприбуткових організацій, усіх форм власності у порядку, визначеному законодавством, довідки, копії документів, засвідчені підписом платника або його посадовою особою та скріплені печаткою (за наявності), про фінансово­господарську діяльність, отримані доходи, видатки платників податків та іншу інформацію, пов’язану з обчисленням та сплатою податків, зборів, платежів, про дотримання вимог законодавства, здійснення контролю за яким покладено на контролюючі органи, а також фінансову і статистичну звітність у порядку та на підставах, визначених законом».
   
   Відповідно до п. 73.3 статті 73 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право звернутися до платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій, завдань, та її документального підтвердження.
   
   Такий запит підписується керівником (заступником керівника) контролюючого органу і повинен містити:
   
   1) підстави для надіслання запиту відповідно до цього пункту, із зазначенням інформації, яка це підтверджує;
   
   2) перелік інформації, яка запитується, та перелік документів, які пропонується надати;
   
   3) печатку контролюючого органу.
   
   Відповідно наказу ГУ ДФС у Полтавській області No 48 від 17.12.2014 р. «Про затвердження Регламенту ГУ ДФС у Полтавській області» вихідна кореспонденція реєструється у відповідних журналах за допомогою автоматизованої системи електронного документообігу.
   
   Платник податків відповідно п.п. 16.1.7 п. 16.1 статті 16 Кодексу зобов’язаний подавати контролюючим органам інформацію в порядку, у строки та в обсягах, встановлених податковим законодавством.
   
   
   
   Заступник начальника
Ж. Б. Кузнецова

   

ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления