Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О представлении отчета 1-РА, утвержденного приказом Минфина от 11.02.2016 г. N 49 "Об утверждении форм отчетов относительно производства и обращения спирта, алкогольных напитков и табачных изделий и порядков их заполнения"

О представлении отчета 1-РА, утвержденного приказом Минфина от 11.02.2016 г. N 49 "Об утверждении форм отчетов относительно производства и обращения спирта, алкогольных напитков и табачных изделий и порядков их заполнения"   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 17.05.2016 р. № 10690/6/99-99-12-02-02-15
   
   Про розгляд звернення

   
   Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо подання звіту 1-РА затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 р. N 49 "Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення" (далі - Наказ N 49), та повідомляє.
   
   Наказ N 49 який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 03 березня 2016 року за N 340/28470, розроблений на виконання частини третьої статті 16 Закону України від 19 грудня 1995 року N 481 "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (далі - Закон N481), якою встановлено, що суб’єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту й експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою, встановленою цим органом.
   
   Порядком заповнення форми звіту N 1-РА "Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі" встановлено, що звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі.
   
   На офіційному веб-порталі ДФС України розміщено безкоштовне програмне забезпечення "Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності", за допомогою якого платники мають можливість подавати звітність, зокрема за формами, затвердженими Наказом N 49 в електронній формі з використанням ЕЦП, що надаються безкоштовно платникам АЦСК ІДД ДФС.
   
   Звертаємо увагу, що з метою забезпечення своєчасного подання нової звітності суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі на офіційному веб-порталі ДФС розміщено коментар щодо порядку заповнення окремих розділів звітів.
   
   
   Перший заступник Голови
С. В. Білан

   
   
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления