Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О представлении отчетности по налогу на прибыль

О представлении отчетности по налогу на прибыль   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   27.01.2016 р. № 1560/6/99-99-19-02-02-15

   
   
   Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула лист щодо подання звітності з податку на прибуток і повідомляє.
   
   Відповідно до абзацу восьмого п. 57.1 ст. 57 Кодексу у редакції, що діяла до 01.01.2016, платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов'язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками I кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань.
   
   Таким чином, платник, що не мав базового показника для нарахування щомісячних авансових внесків за підсумками 2014 року, а за підсумками кварталу 2015 року отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали цього звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов'язань незалежно від значення об’єкта оподаткування за звітні періоди – перше півріччя та 9 місяців.
   
   Крім того, з питання форми податкової декларації з податку на прибуток, яка цією категорією платників подається за підсумками першого півріччя, ДФС надано роз’яснення листом від 29.07.2015 № 27719/7/99-99-19-02-01-17 «Про подання податкової звітності з податку на прибуток за півріччя 2015 р.», який направлено до територіальних органів ДФС та розміщено на офіційному веб-порталі ДФС.
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления